Prídavné sedadlo ku kočíku

tinaa64
4. jan 2017

Ahojte..rozmyslam ze kupim pridavne sedadlo ku kociku...ma stym niekto skusenosti? Da sa pripojit aj ku hlbokemu kociku? A este by som chcela vediet ze ci sa to da kupit v kosiciach,alebo musim objednat cez internet... za odpovede dakujem 😉

lucyliu81
4. jan 2017

Ahoj ja som to tiez chcela ale ked som to videla nazivo prislo mi to labilne.tak sme kupili skejtik a to si neviem vynachvalit.maly ho zboznoval.😉

tinaa64
autor
4. jan 2017

@lucyliu81 rozmyslam aj nad tym skejtikom.....len vaham...bojim sa zebked pojdeme niekde na dlhsie ci malu nebudu boliet nozky z tolkeho statia...ozaj sa neviem rozhodnut..do leta este daleko Ale uvazujem nad tym uz teraz

kacena4
4. jan 2017

ahojko mozem sa spytat? mas 3r. dieta + v lete cakas babatko, ak som dobre pochopila. ano?? len si to ozrejmujem. na ako dlho chces chodit von ak k nemu potrebujes pridavne sedenie? taketo dieta vacsinou uz beha nepotrebuje sediet... je to zbytocnost ktora ti bude zavadzat, ako sa dostanes cez dvere? je to ako 2kocik - zavadzia to cez obrubnik?? - je to vlastna skusenost - total neprakticke - bud skejt co je prakticka vec. fakt zalezi od okolnosti, ake je dieta, ci fakt neodchodi, alebo chodis na cely den sama. v tom pripade ti odporucam surodenecky kocik za sebou s ktorym vojdes vsade nezabera miesto a kupis ho aj za cenu toho pridavneho sedadla kuk bazar a su ak kociky ktore su jednosedadlove a pridavas k nin pridavne sedadlo (da sa odmontovat) - nie zboku ale zo spodu napr. phil&teds - no su aj lacnejsie v rychlosti ma nenapadaju znacky (obaby, hauck....)

lucyliu81
4. jan 2017

@tinaa64 to som si myslela aj ja ale v pohode.sem tam si tam sadol oddychol a isli sme dalej.teraz ma 4 a este by sa vozil.🙂

tinaa64
autor
4. jan 2017

@kacena4 ano mam 3 rocnu....rada si pobeha...sama mi pivir ze nechce ist do kocika ze chcr chodit....ale potom sa stazuje ze si chce sadnut ze ju bolia nohy alebo sa pyta na ruky....no samozrejme ak je to neprakticke tak to nekupim....nemam s tym ziadnu skusenost preto som chcela radu...je pravda ze casto nechodime na dlhe prechadzky ale sem tam sa stane ze cely den nie sme doma...v lete este v pohode ale v zime neviem...ale mas pravdu...je aj velka Na kocik..nech si uz zvyka....☺

tinaa64
autor
4. jan 2017

@lucyliu81
aj mm chce ten skejt.....viac ako tu sedacku....aj sesternica ma skejt a tiez si ho chvalia ..

tinaa64
autor
4. jan 2017

@lucyliu81
@kacena4 baby dakujemza rady..kupim ten skejt...asi ozaj je to praktickejsie..a viete mi poradit kde to kupim resp.kt.je ozaj dobry?som pocula ze su aj kovove a plastove....

lucyliu81
4. jan 2017

Tak to ked mas taku velku slecnu skejtik ti postaci.ja som mala 21 mesacny rozdiel starsi zacal neskor chodit tak som to riesila surodeneckym ale za sebou vedla seba mala svagrina a mala problem niekam vojst.ja vyuzila kocik dokopy 4 mesiace pocas zimy a potom skejtik.a hlavne deti to bavi tam stat.😉

lucyliu81
4. jan 2017

@tinaa64 kovovy neviem.ja som mala teda este mam univerzalny baby point.kupila som na internete v bazariku malo pouzivany.inak sa da kupit v detskych obchodoch.

tinaa64
autor
4. jan 2017

@lucyliu81 dakujem za info...😉