Priestranný kočík

nitra2002
7. jún 2015

Ahojte vsetci.Chcela som sa opýtať,či mi niekto nevie poradit značku priestranného kočíka. Chcela by som aby mala hlboká vanička šírku aspoň 40cm,aby sa tam mimčo zmestilo v zime aj s fusakom a nebolo tam natlačené ako sardinka.Mala by to byť aspoň 2-kombinácia alebo 3-kombinácia. Ďakujem

mrskova
7. jún 2015

skus pozriet znacku Maked.. aj recenzie su Ok

nitra2002
autor
7. jún 2015

Dakujem. Už som pozerala vsade ale vsetky vanicky sa mi zdaju nejake malinke 🙂

janickacrazy
7. jún 2015

@nitra2002 40cm je veľa, stačí kludne aj 35. Všetky poľské kočíky alebo retro kočíky sú dosť veľké a priestranné, stačí si vybrať.

jamabe
7. jún 2015

CAM má veľkú vaničku. A potom tie lacnejšie - Camarelo..

adka31
7. jún 2015

ja som mala Neonato Sportfit, je navlas ako Cam Dinamico. Ma velke rozmery ako vanicky a takisto aj sportovej casti, jedno z najvacsich sedeni. bola som max. spokojna, prave ho predavam.

nitra2002
autor
7. jún 2015

Dakujem vam vsetkým stvrtok idem na 4D sono a hadam budem vediet co bude. Potom uz zacneme poriadne hladat. Páči sa mi modrá alebo zelená farba .

siska53
7. jún 2015

@nitra2002 skus kuknut inglesinu magnul..ja som v nom vozila vo fusaku 9-12m.deti. Nemam pocit,ze by tam boli nejak utlacene.. Ono v tych fusakoch to natlaceno vyzrra aj na sankach.
Mne ten kocik vyhovoval po vsetkych sttankach,tiez som hladala priestranny a dost dlhy,aby v nom mohli byt az po roku.. Bola to 3kombinacia.

sophieeee
8. jún 2015

@nitra2002 ahoj..ja som kupila Tutek Turran Leather. Vanicka je obrovska 35x70cm. Je to trojkombinacia a je z eko koze,takze bude lahky na udrzbu. Ma nafukovacie kolesa co sa hodi na zimu a celkovo je pevny a odpruzeny. Cena je tiez prijatelna..myslim ze do 700€..my sme kupili uz jazdeny za 300. Ak chces tak ti mozem poslat fotky 😊 drzim palce

grossmann
8. jún 2015

ja mam gb hardy.....vanicka ma rozmery 36x76 a hlavne sportova sedacka je takaa velka, ze tam vojde 2rocne dieta vo fusaku a neni sardinka....https://www.mall.sk/kociky-kombinovane/gb-set-h...

nitra2002
autor
8. jún 2015

Ďakujem Vám všetkým,ani som nevedela že existuje toľko značiek kočíkov. Mám ešte dosť času a vďaka Vaším inšpiráciam to určite zvládnem a nájdem ten pravý. 😀

grossmann
9. jún 2015

aj peg perego book je super priestranny a pritom skladny