Riko Nesa verzus Bebetto Luca

vikikr225
16. dec 2021

Ahojte, viete niektorá z vás poradiť ktorý z týchto kociarov je lepší a praktickejší? Riko Nesa verzus Bebetto Luca Ak máte recenziu na niektorý budem rada.

jaja8_9
16. dec 2021

@vikikr225 nemam žiaľ recenziu ale tiež toto riešim a pozeram kočíky a práve Bebetto Luca sa mi páči 😀

lulu_originally
17. dec 2021

@jaja8_9 @vikikr225 Ahojte, skúšali ste napísať do mojej Kočíkovej poradne?

erikavasilova
17. dec 2021

Ja som mala bebetto luca , max spokojná som bola , veľká vanička,autosedacka, športová časť🙂 za mňa super 🙂

vikikr225
autor
17. dec 2021

@erikavasilova ďakujem a čo odkladací priestor pod kočíkom? Vídam názory že je úplne nepraktický a že sa tam nič nezmestí.

erikavasilova
18. dec 2021

Ja som tam nosila snáď všetko.
A nikdy nebol problém.
Bežný nákup odnesie , mala.som tam pláštenku, deku, hračky.

moncajemamca
18. dec 2021

Ja mam Bebetto luca, svetlo šedý a som celkom spokojna, uz v nom vozim 2. bábätko a vela ludom na ulici sa pacil 😉 Priestranná vanicka, po rozopnuti aj veľká strieška. Ta taska pod kocikom je pre mna trochu mala ale taky bezny nakup ako chlieb, rožky a par drobností odvezie 🙂 Sportova cast mne velmi "nesadla" po chuti (ako sa hovori ale to je moj osobny nazor 😁), v cca.9mesiacoch sme kupili športový kocik. A pri tej sportovej casti v uplnom lahu mi zavadzala zavesena taska. Ale zase je fajn ze sa da dat na sedenie do 90°

moncajemamca
18. dec 2021

Teraz ked pozeram ten Riko Nesa tak sa mi paci viac ako ten co mam (bebetto luca) 😁 je tam velky kosik pod kocikom a sportova cast sa mi zda byt vyssie oproti bebetto (mne to napr.velmi vadilo, ze ten posed je nizko)

vikikr225
autor
18. dec 2021

@moncajemamca aj mne sa viac páči nesa len pri každom kočíku čo pozerám mám obavy aby sa nekazil, nemala som s ním viac starostí ako úžitku a aby mi vedel vydržať aj pre prípadné druhé bábätko

moncajemamca
18. dec 2021

To si clovek asi nevyberie s tym kazenim... Na bebetto luca su nafukovacie kolieska a vsetci mi hovorili ze budem mat kazdu chvilu defekt - defekt som nemala ani raz 😁