Skúsenosti Chicco Little Way a Maclaren Xt/Xlr

mirka1611
23. aug 2013

Ahojte,
ak máte skúsenosti s týmito kočíkmi, prosím napíšte. Chystám sa jeden z nich kúpiť - celkovo mi prídu funkčnosťou rovnaké - až na to že Maclaren má odpružené kolieska....Je to veľká výhoda keď to golfík má ? A chicco sa vám počase nerozhegalo ?
Vďaka

cylka
23. aug 2013

Ahoj Mirka, ja som mala chicco little way. Bola som s nim velmi spokojna. Spratny, detom sa v nom dobre sedí, chrbatik je super polohovatelny. Maximalna spokojnost 🙂 Problem som mala s 1 kolieskom vpredu, ale uz som ho taký kupila. pa

stastna
23. aug 2013

Ahoj, chicco littleway som používala u syna od 10mesiacov do cca troch rokov, potom s nim brázdila chodníky švagriná cca 2 roky a teraz ho mam doma, opratý - dá sa super rozobrať a všetky časti hodiť do pračky a uskladnený -pripravený pre naše dalšie mimi...vôbec nieje rozheganý a stále je velmi pekný a to má 5 rokov... takže ja isto odporúčam! A ak ideš kupovať čisto nový, tak tieto najnovšie modely sú fakt krásne, iste neolutuješ...

miub
24. aug 2013

@mirka1611
Ja mam tiez chicco liteway a som s nim spokojna. Sice ho mame asi 4 mesiace(novy model ma aj fusak na zimu), ale u mna vyhral vo vyberani priamo na predajni. Zavisi, co od golfaca ocakavas - vacsinou su rovnake, rozdiel vidis v kvalite materialu a v cene 🙂 maclaren sa mi zda zbytocne drahy.... Ale najlepsie si to ist porovnat priamo do predajne 🙂

jk77
24. aug 2013

Ahoj.Ja mam taktiez Chicco Lite way limitovanu ediciu a som s nim velmi spokojna. Nemam ho dlho, ale zatial vyhovuje. Ma super polohovanie, kolieska idu potichu, material sa da pekne vycistit,fusak, no skor nanoznik vyuzijem na jesen. Zatial ho mozem len odporucit. 😉