Skúsenosti s kočíkom Cam Fluido

090393kristina
31. mar 2015

Ahojte baby chcem sa spýtať či máte niektorá kočík CAM FLUIDO ... Chcela by som vedieť či ste spokojné... aky je váš nazor na kočík, na kolesá .... Ďakujem

omajevaskida
1. apr 2015

@090393kristina No ja som ho mala ale v modrej farbe veľká spokojnosť odpružený kolieska su pogumované takže sa do nich len sem tam zapichol kamienok boli sme s ním aj na dovolenke dosť cestujeme tak sme to patrične využili športová časť je krásne veľká a bolo super lebo keď mi malí zaspal v športovej časti krásne sme ho aj s ňou do auta a tak spinkal v pohode potom len sa naklikla a šli sme ďalej u mňa veľká spokojnosť len ho trebalo častejšie olejovať keď pršalo ale tu nevidím problém vaničká krásna veľká náš drobec sa vozil do 7 mesiaca dá sa polohovať aj chrbátik čo tiež bolo super .Ak ešte niečo napíš rada odpoviem.

omajevaskida
1. apr 2015

@090393kristina A ešte som zabudla všetko sa dalo krásne oprať a farba stále krásne nevybledla ani od slniečka ani od prania ďalšie plus🙂

danka123dana
1. apr 2015

@090393kristina ja tiež uvažujem nad kočikom tejto značky lebo moja mladčia dcerka ho mala a boli sme nadmieru spokojni

danka123dana
1. apr 2015

@090393kristina toto je on

090393kristina
autor
1. apr 2015

@omajevaskida Ďakujem ti veľmi pekne za info .. Práve som ho dnes objednala 🙂

090393kristina
autor
1. apr 2015

@omajevaskida ešte sa ta spýtam že s tymi kolieskami si nemala nejake extra problémy ?

omajevaskida
1. apr 2015

No tak super ja som mala ten fluido a veľmi som bola spokojná ten tvoj je trošku iny v predu má dve dvojkolesa ale cam su dobré kočiariky všetko dobre nech ľahunko porodiš a nech ste zdravý ja s kolieskami nie eľmi som bola s nim spokojna už som sa z nim rozlucila vozi sa v ňom ine babo a su tiež spokojný

omajevaskida
1. apr 2015

@090393kristina preklep spokojná som bola s kolieskami veľmi aspoň na mojom žiadne trasenie odpružený no bola som spokojná

090393kristina
autor
1. apr 2015

tak super, zvolila som správnu voľbu cam fluido .... povodne som chcela najskor tiež CAM ale ten pulsar siderale a nakolko mi predali posledný kus tak som hladala niečo podobne a našla som 🙂 .... Ďakujem pekne ešte raz 😉 🙂

omajevaskida
1. apr 2015

@090393kristina počkaj pošlem fotočku

omajevaskida
1. apr 2015
090393kristina
autor
1. apr 2015

jééj super .... peknunké kočiariky ... šak ja budem mat ten istý ružový .... 🙂 ... a cez zimu sa ti v pohode jazdilo po snehu ?

omajevaskida
1. apr 2015

@090393kristina No snehu nebolo veľa len trošku a v pohode a túto vôbec a mám ešte dva kočíky muž je zo mňa na nervy ale musela som už cam predať ale veľmi mi je za nim ľúto bol super ale zase sa teším že niekto iný má z neho radosť to je super všetko operieš a stále bude krásna farba

090393kristina
autor
1. apr 2015

kočiková manička :D :D :D

omajevaskida
1. apr 2015

@090393kristina A ešte je v tom super na strieške odkryješ zadnú časť a budeš máť úplne ako iný kočiarik tak isto aj na vaničke na kryte sa zroluje a je pod tým aj vetranie ale zároveň to vyzerá super ešte skúsim pohľadať fotku pošlem

090393kristina
autor
1. apr 2015

viac a viac som zalubena do toho kočiku 🙂

090393kristina
autor
9. apr 2015

@omajevaskida ahoj tak už mi prišiel môj kociarik včera... Velmi som spokojná , fajin ľahká konštrukcia 🙂

omajevaskida
10. apr 2015

Je krasny wau

omajevaskida
10. apr 2015

@090393kristina uz len malého anjelika doň a kočiarikovať je naozaj nádherný

090393kristina
autor
10. apr 2015

@omajevaskida Ďakujem pekne ..... sme veľmi spokojný s výberom .... všetko krasné priestranné .. velka taška... super a Ďakujem aj tebe za odpovede a fotky 😉

omajevaskida
14. apr 2015

@090393kristina Nemáš začo vďačne moja všetko dobré prajem a daj vedieť až sa narodí anjelik pá 🙂

090393kristina
autor
14. apr 2015

@omajevaskida ďakujem pekne .. určite dám ;) ...pa

zufima
22. apr 2015

@090393kristina ...ahoj dnes som si precitala vasu debatu o tomto kociku ...tiez som si ho vybrala lenze tu u nas nie je nikde k videniu....kde si ho ty kupila..resp videla si ho aj nazivo pred objednanim...?? teraz ho uz mas doma...a ako sa ti pozdava?? chcela som sa spytat ci ked ho tlacis nekopes do toho spodku..co tam vyzera byt taka tycka spojnica..zadnych koliecok...?? aj mne sa paci ten modry...co tu pridala foto ta druha baba...alebo mam este jeden taky vzorovy..s modro-zelenou.... len by som ho strasne chcela videt nazivo...len neviemkde..preto sa pytam..kde si ho ti videla?? dakujem Zuzana

zufima
22. apr 2015

@omajevaskida ..ahoj to je ten isty kocik na tej hornej vyzera modry....ale na sportaku vyzera cierny...?? kde si kupila na nete ci v predajni?? nemala si problemy cez chodniky...co boli v takom horsom stave...chodit???

090393kristina
autor
22. apr 2015

@zufima ahoj vies čo ja som ho videla naživo v Hlohovci v obchode Aladin a zapacil sa mi tak som hladala na nete nieco v bielo-ruzovej farbe a nasla som 😀 ... Som velmi spokojna s kupou fakt uplne lahucka konstrukcia, veľká vanicka, kocik sa dobre skladá, kolieska sú v strede plast a guma takze nebudu hrkotat, sportova čast velka ... Aj priatel môj bol velmi spokojný... mozem len odporucit a vobec nekopes do spodku ;)

090393kristina
autor
22. apr 2015
zufima
22. apr 2015

@090393kristina ..ty mas verziu 2014..tusim ako tak pozeram..bo tamtie spodne kolecka su spojene na verzii 2015...ale to nevadi...ako sa ti pozdava?? zatial ..kocikovanie doma...je inak krasny...ale my budeme mat chlapca tak..musim inu farbu...a kde si ho videla nazivo pred kupou??

zufima
22. apr 2015

@090393kristina ...aha az teraz som si vsimla..prvu spravu 🙂 ....no hlohovec mame dost daleko...velmi by som ho chcela videt nazivo..len neviem kde... :( nitra..komarno..ba...

090393kristina
autor
22. apr 2015

Ďakujeme ;) ... hej hej ja mam CAM FLUIDO 2014 ... lebo 2015 nebol ani jeden ružový :D .... ja som velmi spokojná fakt .... aj hlboka vanička je polohovatelna do 3 stupňov ... všetko mäkkučké .... fakt super výber .... uplne všetko lahučko ide ;) ja som ho videla v Hlohovci naživo v obchode Aladin teda nie tento zrovna ale podobný

zufima
22. apr 2015

@090393kristina ...ja som ho nasla na ich stranke...ale osobne tam ist..dost daleko...som rada ze si spokojna...ja skusim este hladat ci nebudem mat moznost ho niekde kuknut nazivo a ked nie tak objednam..a budem dufat ze bude super...po prvom nam neostal kocik tak snad tento bude lepsi 🙂 bo vyzera naozaj super 🙂 sak ci mas 2014 alebo 2015..to je jedno hlavne ze si nasla farbu aku si chcela🙂