Spacer caretero golfový kočík. Napíšte vaše názory

tosomja
13. mar 2011

Ahojte mamičky, máte niektorá golfáčik spacer caretero? Pozerám naňho asi mesiac, ale neviem, či sa dá dať do úplného ľahu. Chcem, aby sa v ňom moja maličká aj vyspinkala a aby bol pohodlný...napíšte svoje názory, budem rada, nech nekupujem mačku vo vreci. 🙂

tamichloe
11. jún 2011

Ahoj,
aj ste ho kupili?Aký je ?Ja tiež rozmýšlam nad nim....

silvia305
29. jún 2011

Ahoj,
tento kočiar poznám..má ho švagriná a je priestranný, dá sa dať do úplného ľahu a ľahko sa s ním manipuluje...myslím,že splna to, čo od kočiara očakávame a aj cena je výhodná.... 🙂

alenk
8. dec 2011

@tosomja kupila si ten kocik? alebo niekto iny? ake mate skusenosti?

tosomja
autor
8. dec 2011

@alenk nie, nekúpila som ho, pretože pani, čo predávala tieto kočíky mi povedala, že sa nedá dať do úplného ľahu, čo u nás bola podmienka. Teraz čítam, že @silvia305 ten kočík pozná a dá sa polohovať do ľahu. 😠
U mňa by určite vyhral tento kočík, ale...potrebovala som, aby v ňom malá ešte pospala.

suzi8
15. dec 2011

ahojte kocky, aj ja uz okukujem tento kocik, kedze ten co mame sa horko tazko zmesti do auta, myslim, ze vyzera dobre, prakticky a aj pohodlne 🙂 ja by som ho chcela kupit az na jar. Aj cena je primerana. Inak s vyrobkami od tejto firmy co vyraba aj tento kocik som spokojna 🙂

dzinka
22. dec 2011

@suzi8 my máme dva tieto kočíky (červený a zelený) a sme spokojní. Kupovali sme ich v lete. Sú ľahunké. Do úplného ľahu to síce nejde sklopiť(čo u dvojročných ani nepotrebujeme), ale je to aj tak celkom nízko.Mne sa dosť vidí byť ten Milly Mally Venus,ten sa dá sklopiť až do ľahu aj strieška sa dá sklopiť dopredu.

suzi8
25. dec 2011

@dzinka dakujem Ti pekne za info 🙂 Prijemne sviatky 🙂

suzi8
21. jan 2012

@dzinka ahoj, vies co som sa chcela spytat, ci kolieska hrkocu alebo nie 🙂 to su asi z pvc vsak ?Dakujem 🙂

dzinka
22. jan 2012

@suzi8 ahoj, kolieska nehrkocú a sú gumené 😉

suzi8
23. jan 2012

@dzinka dakujem, si zlata 🙂 ahoj

tamichloe
31. máj 2012

@suzi8 aj si ho kupila?aky je?teraz maju večšie kolieska 😵

tigriatko
21. mar 2013

tiez zhanam tento kocik, avsak ziadna predajna v mojom okoli ho nema, len na internetovu objednavku... ma s nim este niekto nejake skusenosti? 1
@tamichloe
@suzi8 baby, kupili ste nakoniec tento kocik?

tamichloe
21. mar 2013

ahoj kupila som maclaren.....lebo som nemala moznost ho vidiet nazivo....ale prave vcera som ho videla modry,a je fakt super za tie peniaze....

tigriatko
27. mar 2013

@tamichloe a ako sa ti pozdava latka? pamatas si na nu?

kiakocikovsvet
27. mar 2013

kvalita kočíka zodpovedá cene

tigriatko
3. apr 2013

@kiakocikovsvet co to znamena? ze je lacny, a preto je o nicom? 😅 😅

kiakocikovsvet
3. apr 2013

@tigriatko nie to znamená, že je menej stabilný ako tie drahšie

tigriatko
3. apr 2013

@kiakocikovsvet aha, dakujem ... ja este stale nie som rozhodnuta, lebo ten kocik nemaju na predajni v ke, ale uz by mal dorazit kazdym dnom... na slepo by som nexcela kupit 😉 🙂

kiakocikovsvet
3. apr 2013

ok
pekný deň

ribana2
4. apr 2013

ahojte baby tak ja mám tento kočík už objednaný, našla som na nete super debatu o nom a uplne ma presvedčila http://www.emimino.cz/diskuse/caretero-spacer-z...

libusena1
3. máj 2013

Babulky da sa Caretero spacer zložiť aj s búdičkou?Alebo ju treba najskor zložiť?
Ďakujem

libusena1
4. máj 2013

Tak už sa vozíme......je skvelý a hlavne strašne veľa miesta 🙂)))))

mirkaz
27. jún 2013

@libusena1 ahoj, rada by som sa Ta opytala, ako si spokojna s kociarom. Rozmyslam, ze ho kupim. Dakujem

jaruska26
23. aug 2013

@libusena1 Ahoj prosim ta ja som vcera na nho pozerala v obchode tiez ma zaujal chcem malemu kupit. Kolko stal ten tvoj? Tie koleiska su pogumovane? Ide dat uplne lezmo opierak? In ak si spokojna? Vydrzi to aj nerovny povrch? Dakujem 🙂

libusena1
24. aug 2013

Ahoj.kolieska su umele ale držia.nemáme urobenú cestu v ulici a Mathias ma cez 14kg a kočík žije 😀
a hlavne prežil aj chorvátsko.a tam sme nan nakladali všetko 😀
fakt je superný 😀

iveta290
6. sep 2013

@libusena1 ahoj.prosím ťa,môžeš mi ppvedať,ci je madlo odnímatelné?neviem sa dočítať.ďakujem. 🙂

libusena1
25. sep 2013

Ahoj madlo je odnímateľné.....
Inak ten kočík už prežil aj Chorvátsko a aj nie celkom upravené terény.....a nič mu není....
je bohovský.....hlavne priestranny a ľahko sa s ním jazdí 🙂)))

dadkam
5. feb 2014

my ho mame už asi rok a je super.

123zuzana
27. feb 2014

@libusena1 ahoj myslis ze je vhodny aj pre 6mesacne babo? a pouzivali ste ho aj v zime ako sa s nim chodi lahko alebo sa don treba zapriet? dakujem

libusena1
28. feb 2014

@123zuzana ahoj.no ak pekne sedí tak prečo nie.my ho kupili,keď mal syn 1,5r.a to bola jar.a teraz v zime už mal 2r.to už behal sám.a ani vela snehu nebolo.tak to neviem posúdiť ☹