Šporťák pre vysokých rodičov a veľké dieťa

red_cat
12. sep 2018

Ahojte..viete poradit sportovy kocik pre vysokych rodivov a velke dieta? Krpec ma este len 10 mesiacov a budeme ho potrebovat az na jar. Uz teraz ma cez 80cm a vyse 10kg, takze urcite nejaky s nosnostou viac ako 15kg.
Mne sa typovo pacia take ,,elegantnejsie,, kociky...ale nie je podmienka:D budem rada ked nejaky najdeme

Dakujem❤

jatva
12. sep 2018

Elegantnejsi nepoznam, ale napr baby jogger city elite je pre vysokych rodicov a aj velke dieta 🙂

lydia15
12. sep 2018

Ja som mala britax b agile.ja mam 180cm

lubik87
12. sep 2018

@red_cat ja mám Concord Neo muž má dva metre a keď si nastaví rukoväť tak je to akurát . A odnesie aj nad 15 kíl malý sa v ňom vyvážal snáď do 18-19 kíl....je elegantný veľmi pekný a lahko ovládateľný a spratny...inak výška aj váha je podľa mňa primeraná veku ..mala bude mať 9 mesiacov a má 76 CM a 9.5 kila...ono to potom už ide ako lekvár pomaly hore od roka ..syn má 5 a má 124 CM a 23 kg

asg
14. sep 2018

podla mna britax b agile. je dost siroky a ked sa da do lahu a zdvihne cast na nohy, tak celkova dlzka je cca 1m. ja mam doma oyster zero a tiez je dost pristranny a dlhy, ale na britax dlzkou nema. a obaja s muzom sme vysoki (ja 180cm, muz 194cm) a oba nam boli dobre.

gabinkomisko
14. sep 2018

tfk joggster, ja mám 183 a v pohode, dokonca mi bol akurát aj na kolieskových korčuliach. hmotnostne sú dokonca do 34 kg