Športový kočík do 200 eur

15. máj 2021

Ahojte baby. Idem vás požiadať vedeli by sme mi poradiť športový kočík Max do 200€ ? Nakoľko som vo finančnej tiesni, nemôžem si dovoliť drahší tak či je niečo také čo sa hneď nerozhrka... Na značke mi nezáleží, do terénu moc nechodíme skôr také bežné mestské kocikovanie len aby bol spratny ľahko do auta . Ak máte nejaké osvedčené budem veľmi rada moc ďakujem 🙏

maximilie
15. máj 2021

Ja som teraz riešila sportovy kocik. 200eur nie je malo. To kúpiš kvalitny kocik. Ak mas zlu financu situáciu, kúpiš novy aj do 100. Ved za 200eur kúpiš uz drahe značky....
Ake mas kritériá? Ja som hľadala ľahký, skladny a priorita bolo kolmé sedenie. Veeelmi si pochvaľujú valco, britax je vraj tazky
Vies koľko som strávila casu hľadaním? Asi 4dni poobedneho spánku a 4 večere do 1 rano
Je ich na trhu milion, tak ako ti poradím?
Mne sa veľmi pacil elodie , no blbé sedenie
Na twistshake je dnes 50% zľava- no ma sedenie pre menšie deti
Easygo minima ma zaujal, len neznáma značka a neviem aká by bola kvalita
Keďže som to riešila tieto dni tak na tu tému by som vedela dlho debatovať 😅

maximilie
15. máj 2021

U mňa vyhral tento https://www.babyplace.sk/sportovy-kocik-hamilto...
Len mi kvoli cestovaniu sme potrebovali hlavne skladny

alenka7777
15. máj 2021

petite mars street

autor
15. máj 2021

@maximilie no do 100 by ma potešilo ešte viac keďže som naozaj teraz na to horšie ... Len sa bojím aby sa mi to nerozhrkalo po pár km... Kolmé sedenie by bolo fajn a poloha čo najviac do ľahu keby sa dalo spratny do auta keďže mám menšie auto a dosť chodím k našim po lekároch ... Terén píšem mestský len normálne cesty nič extra nenavstevujeme ... Ja tiež stále stále pozerám ale vôbec sa do toho nevyznám 🤦🏻‍♀️ ten je pre mňa už dosť keďže sa na nás vybodol otec momentálne nechcem sa rozhadzovať :/ ...
@alenka7777 máte skúsenosti ?

alenka7777
17. máj 2021

ano. mala som ho.takisto valco si chvalia. britax je velmi tazky, mohutny

alenka7777
17. máj 2021

ved ak nemate penazi nazvys, tak kupte z ruky. mamicky niekedy predavaju kociky takmer ako nove

autor
17. máj 2021

@alenka7777 a nebola to taká hrkalka ? Vyzerá veľmi dobre ... A ako sa vošiel do auta ?
Máte pravdu pôjdem popozerať ale tento čo ste poslali sa mi veľmi páči

alenka7777
19. máj 2021

nebola to vobec hrkalka. byvam v meste, vyuzivala som ho po normalnych chodnikoch. do auta sa vosiel bez problemov, dal sa lahko a jednoducha poskladat.