Športový kočík do úplného ľahu

luss121
18. dec 2021

Ahojte 🙂 chcela by som sa poradiť ohľadom športového kočíka . Neviem aký si mám vybrať a mám určite požiadavky ktoré by som bola rada keby spĺňal . Určite by som chcela aby bol otočný aj v smere jazdy aj proti smere jazdy. Aby bola nastaviteľná rúčka , aby udržal váhu dieťaťa cca do tých 18-20 kg. Aby zvládol aj horší terén keďže sme na dedine . Aby sa dal dať do úplného ľahu pretože mala ešte nevie sama sedieť a väčšina kočíkov sa dá dať nie do úplného ľahu . A aby sa dal rýchlo zložiť aj rozložiť . Pre mna je toto Španielska dedina a vôbec sa do toho nevyznám . Za každú radu budem vďačná 🙂

veronykacs
18. dec 2021

mala som rovnaké požiadavky + aby sa skladal vcelku, čiže nemusieť odpojiť sedačku od konštrukcie a vyhral to cybex talos! :D

luss121
autor
18. dec 2021

@veronykacs Ďakujem 😊 A je aj dostatočne dlhy lebo mala bude isto dosť vysoká 😊

mirko84
19. dec 2021

https://www.miminkovo.sk/kociky/sportove-kociky...

Maly mal v pol roku 10 kg a v pohode sa zmestil.

kittyna5
19. dec 2021

Roan emma športová časť, alebo peg perego gt4. Máme obidva a spokojnosť 😉

zoja29
19. dec 2021

My máme Inglesina aptica XT, čo je podvozok do terénu a spĺňa všetky spomínané parametre, len sme kupovali 3-kombináciu a neviem, či sa dá len športový zvlášť 🙂

angi07
19. dec 2021

Ja mam valco snap 4 Tailor made s nafukovacimi kolesami a okrem nastavitelnej rucky ti vyhovuje vo vsetkom 😊 super zvlada teren , je mega lahky , da sa dat do uplneho lahu , ma super velku striesku a je nosnost do 22 kg . Ja mam 155 cm a mne rucka vyhovuje akurat muz na 189 no jemu je uz trocha nizky ale kocikuje aj on a hovoril ze v pohode ze mu nevadi.

kubkovamama
19. dec 2021

@luss121 mutsy nio adventure, dlha lozna plocha, uplny lah, otocny, super skladny do auta v smere aj protismere nasadeny, tiez sme na dedine a beham s nim kade tade, odpruženie ma a kolesa su gumene. Jedine strieska je v lahu mozno trochu kratka, aj som citala, ze to je trosku minus tohto kocika,neviem..mne sa ani nezdalo a chcela som na dceru vidiet. A v lete vacsina mamiciek tak ci tak dáva clony. V polosede alebo uplnom sede zatieni v pohode az nozky. Inak som max spokojna po 3 detoch a asi 30tich kocikoch. Striedam s Go Next, ale to je hebedo..inak je tiez fajn,ale nie uplny lah a obrovsky kosik na nakupy. Pisu recenzie,ze prejde vsetko ako tank,odpruzeny je poriadne,ale ma predne kolieska male a zasekavam sa s nim na kazdej diere v chodniku. Pouzivam ho iba na velke nakupy a na spanie na dvore

luc308
19. dec 2021

@luss121 ahoj, my sme mali Oyster 3, lahky, skladny (vosla som ho do kufra fiata 500), poskladas ho aj s nadstavbou, nemusis ju davat dole, das do uplneho lahu, nakliknes do smeru aj proti, prebrazdili sme aj lesy, luky a polia, kedze to boli vzdy najkratsie trasy za gaaa gaaa 😅

lubinaxyz
19. dec 2021

urcite cybex priam !!!