Športový kočík Fortuna verzus Coto Baby - Blues

viktoria12
20. mar 2013

ak viete poradte alebo ak mate skusenost pomoze my to , dakujem
1 kočik http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...
2 kočik http://www.bocianbaby.sk/index.php?s=detail&id=...

anjelicek26
20. mar 2013

@viktoria12 - kazdy ma ine poziadavky na kocik, rozhodnut sa musis sama. Tuto starost ti nikto nevezme... hlavne si to preber - zmestim to do vytahu, do auta, podari sa mi to s 10kg dietatom zdvihnut? Ci mi chrbat odijde 😀 😀 😀 Ma dobre koliecka do terenu? Ci chcem jazdit len v meste? Je ho poskladat umenie? Ten vyzor je bohuzial az ten posledny faktor...

viktoria12
autor
20. mar 2013

ved prave preto sa pytam ci mate nejake skusenosti s tym kočikom , viete ako to je v obchode kazdy predajca vychvali lebo chce predat , preto ak mate nejaku skusenost bola by som rada , ja potrebujem aby bol velky kosik priestranne pre malu a aby bol pultik hore ,farba je to posledne co ma zaujima ,

mimisk
20. mar 2013

@viktoria12 fortuna je kvalitnejšia

kreativita
20. mar 2013

...my máme presne túto zelenú Fortunu ...kupená bola pred dvoma tyždňami, som s ňou velmi spokojná 🙂. Ustála som s nou aj fujavicu minuly tyzden, ked sme sli po starsieho do skolky ....ma super pláštenku a aj nánožník..... Máme velkého syna na svoj vek 🙂,má v nej kopec miesta 🙂. Krasne sa do kočíka vmestí aj fusak, mám odskúšané, keďže je stále chladno. Jediné jej minus je, ža po zložení zaberie dosť miesta - myslím v aute. V pohode sa vmesti aj do menšieho kufra to áno, ale sú aj skladnejšie kočíky. Akokolvek...rozhodnuť sa musis ty 🙂. Využívam ju na dlhé prechádzky a bezné denné nákupy 🙂, malý ma dosť miesta a ľahko sa ovláda...nám vyhovuje 🙂.

raszuz
20. mar 2013

@viktoria12 tiez mam fortunu cca mesiac tu limited a som spokojna, prezila aj pobyt v Tatrach,skladna je dost, viezli sme ju v truhle na lyze na streche aj spolu s lyzami a lyziarkami

zrka
20. mar 2013

ja mam tiez fortunu, maleho v nom mam asi od 4 mes. Vyhoda je ze chrbatik ma myslim 4 polohy, nanoznik aj plastenka su dobre, kosik velky - super. Nevyhodou pre mna bolo, ze nema prehadzovaciu rukovat, lebo ked dost fuka alebo mi maly vystrajal, nemohla som si ho otocit. A teraz ako bolo kopu snehu tie zasypane chodniky a prechody z cesty na chodnik, tak to mi dalo fakt zabrat, tie kolieska su na to neni vhodne. Inak mimo zimneho obdobia je celkom dobry. A tiez by mohol mat strechu ktora by viac zakryvala dieta, viac by sa sklopila. Ale ziadny kocik nie je idealny. Inak som s nim spokojna, syn bude mat 2 roky a mam len tento jediny. Mozno by som si uz kupila demu pure ten sportak, ma super strechu, v pripade potreby sa da pretocit rucka, aj ked sa stym moc neda chodit. Tak tak, na kazdom najdes co ti vyhovuje a co nevyhovuje 🙂