Športový kočík pre 13 mesačné dieťa

erika203
9. feb 2017

ahojte mamičky, hľadám si športový kočík náš malý má už 13 mesiacov, takže ho už potrebujeme. som však asi náročná, lebo mám nasledovné podmienky. aby sa dalo bábätko dať aj do vodorovnej polohy, teda na spinkanie, nielen polosed, najlepšie otočenie v smere aj protismere jazdy, dobrá skladateľnosť, lebo stále cestujeme a čo sa týka koliesok, najlepšie nafukovacie. Celkom sa mi páči kočík Valco Quad X ale už sa nedá zohnať neviete mi poradiť niečo podobné ďakujem 🙂

dominika6
9. feb 2017
erika203
autor
9. feb 2017

ten link sa mi nedá otvoriť ako keby to už nebolo aktuálne ☹

erika203
autor
9. feb 2017

@dominika6 ten link sa mi nedá otvoriť ako keby to už nebolo aktuálne ☹

lus2909
9. feb 2017

Z vlastnej skusenosti odporucam jane crosswalk ;)

erika203
autor
9. feb 2017

@lus2909 ďakujem to sú fajn kočíky ale mala som na mysli niečo lacnejšie tak do 300 - 350€ 🙂

evittam
9. feb 2017

@erika203 Ahoj. My sme mali niečo takéto - staršiu verziu. Kúpili sme synovi keď sa mi pokazil športový-trojkombinácia. Využil ho možno 2 mesiace a išiel do pivnice. No a pri dcérke sme ho využili od narodenia - dal sa dať pekne na ležato - bolo to pefektné a nemuseli sme zháňať iný kočík.😉
http://www.lacnekociky.sk/product/sk/MINI-2015

erika203
autor
9. feb 2017

@evittam ďakujem 🙂

lus2909
9. feb 2017

@erika203 crosswalk sportiak som kupila tu na konikovi v top stave za 220€ ;)

paladia
9. feb 2017

Nespĺňa podmienku otočný,ale inak fajn. coletto joggy

atinkaa
9. feb 2017

Nas air buggi az na otocnu podmienku splna vsetko, fakt fajny kociarik

erika203
autor
9. feb 2017

@lus2909 no to je super cena kuknem aj ja

andisko
9. feb 2017

@erika203 a preco by si chcela otocny? ja som dlho zhanala otocny, ale vyuzila som to do neceleho roka. mala ma teraz tiez 13mes a uz nechce sediet tak, ze pozera na mna. kdeze.. dolezitejsie pre mna teraz je, ze ten kocik ma strechu, co sa da stiahnut uplne dolu, ked fuka/svieti. my sme kupili mamas&papas sola mtx2, nafukovacie zadne kolesa. super je. ale kebyze si mam v tomto aktualnom bode, kedy ma mala 13mes, vyberat novy kocik, tak by som kupila asi valco snap 4 http://www.4mama.sk/kociky-valco-baby/valco-bab.... nekupila som ho pred tym pol rokom len preto, ze som trvala na otoceni sedacky smerom ku mne. vtedy som ho vyuzila. ale v 13mes uz nie. tak porozmyslaj nad prioritami 🙂))

erika203
autor
9. feb 2017

@andisko asi máš pravdu porozmýšlam nad tým ešte 🙂