Ste spokojné s Baby Jogger City Mini Double 2012?

jaja018
18. dec 2012

Aký je? Ako ste s ním spokojne? Chcem ho ako surodenecky kocik.

shandy
22. feb 2013

@jaja018 Neviem ci este nie je neskoro odpovedat, ale je to super kocik, ja ho mam ako dvojickovy a u mna zatial No.1 🙂

jaja018
autor
22. feb 2013

@shandy nie je neskoro ďakujem krásne za info

maklu
8. mar 2013

@shandy môžem sa opýtať, či je snímateľný poťah a či sa dá osobitne oprať? a aký je velký nákupný košík? ja ho zvažujem, neviem či sa mi ešte vyplatí, mám 21 mesačné dvojčatá, neviem či kupit novy či ojazdený, na kolko by ešte bol. dakujem za odpoved

shandy
8. mar 2013

@maklu to s tym potahom netusim, uz si to nepamatam, ja som ho pouzivala pol roka, takze sme ho neprali. Je to taky material, ze vlhkou handrickou to slo pekne dolu. nakupny kosik je super velky, vacsi som na ziadnom kociku nemala. Ale ked uz mate 21 mesiacov, poviem ti otvorene, ze uz sa ti s nim bude tazko manevrovat. Ja som ho predala preto, ze uz deti potom boli tazke, cize vyjst na obrubnik uz bolo dost narocne. A uz sa mi potom ani do sportaku vzadu nevosli, chalani su dost vysoki. No a potom uz mi vadilo aj to skladanie, ze som musela sedacky zvlast naklikavat, podvozok rozkladat, ale kym su deti male kocik u mna No.1. Kupovala som nieco ako golfac ale nie taky labilny, ta ista znacka - Baby Jogger City Mini Double, dalsi super kocik od tejto znacky. Tento mame doteraz. Na tvojom mieste kupim tento, ak najdes jazdeny, kludne chod do toho, nebala by som sa toho, lebo su to kvalitne kociky a maju super striesky, co ocenis hlavne v lete. Ale oplati sa aj novy kupit, lebo ho podla mna bez problemov dobre predas...toto je on http://www.originalbabyshop.eu/baby-jogger-city.... Kupovali ho aj moje dve kamosky, po tom co ho videli u mna, ale viem, ze je problem s dodavkami. Ja som ho kupovala priamo z tejto stranky, velmi mila pani. Skus sa pripadne spytat kedy by mohol byt k dispozcii, robi aj predobjednavky.

maklu
8. mar 2013

@shandy na začiatkua si pises o BJcity select, vsak? ten mám, a som spokojná, chcela by som práve niečo skladnejšie, a páči sa mi BJ city mini double. no nevojde do vytahu a tak riesim furt dokola. teraz mam v aute golfáce, ale s tymi som sa nejako nezzila. na potah som sa pýtala práve na mini double, aj na nákupný košík. na stránke ktorú udávaš je ale dosť drahy, inde stoji 360.

shandy
8. mar 2013

@maklu jaaaaaaj prepac, ja som si az teraz vsimla, ze do akej temy pisem 😀. Jojo isli s cenou hore, ja som ho tiez kupovala okolo 300€, ine stranky som nepozerala....hmm, no ine kociky, este baby kupovali tusim Phil and Teds a kamoska ma iCandy Pear, tie su mensie a mali by vliezt aj do malych vytahov, no ale zas su len za sebou a je to na ukor pohodlia...a na tom iCandy co viem, aj nejake veci reklamovala...

shandy
8. mar 2013

@maklu ani ten potah netusim, lebo ani tu ho nebolo treba zatial prat a to ho budem mat uz rok, je to ten isty typ potahu ako pri BJCS, takze to by som neriesila. Kos je trosku mensi ako pri Selecte a je tam horsi pristup, ale v porovnani s golfkami a pod. je super velky...a super sa s nim manevruje. Skoda, ze si z NR, ja by som ti ho dala odskusat 🙂., len to ti ten vytah neriesi. Inak tak ti poviem, ze ja uz kocikom s mojimi nechodim od cca toho veku ako su tvoje dvojcata, proste som ich naucila pekne za rucicky chodit na peso. Na dlhsie trasy potrebujeme koc, ale mavam ho v aute, takze vytah neriesim a od auta precupitame pekne domov. Chce to len trening, teraz uz sa s kocikom vobec netrapim len ak ideme na dlhu trasu alebo sa potrebuju v kociku prespat...

maklu
8. mar 2013

@shandy a ty si odkial? ja tiez rozmyslam, ze si ho budem nechavat v aute, no este uvidim, zislo by sam i ho vidiet a vyskusat.

shandy
9. mar 2013

@maklu ja som z BA, ak si urobis vylet, v pohode ukazem 🙂

lenka_21
11. máj 2013

@shandy ahoj, mám pocit, ze sa poznáme aj z inej témy, len neviem akej 😀 Práve rozmýšľam nad zmenou dvojickovskeho kocika z BJCS na BJCM gt (co je skoro to co máš ty). Chcem si len overiť, či je mini naozaj ľahšie na ovládanie, tlačené ako select? Ja mám občas so Selectom problém (nemám dvojky, ale iba 5 mesačný rozdiel medzi detickami) a kedže nie sú dvojicky tak ma každé svoju váhu 😀 (dvojky zvyknú byt menšie). Tiež ma zabíja to nakladanie, odklikavanie a pod.pri Selecte. Na mini je to lepšie i keď gt je ťažši ako klasické mini, ale ma zopár veci navyše co sa mi páčia 😉 Tiež ma zaujíma do akej miery máš problem, ze sú sedadla vedľa seba...toho sa bojím najviac, kedže sa šetrí všade a dvere sa robia menšie ako štandard 😕 Rozmyslala som povodne nad dvojickovskym golfacom, ale recenzie ma odradili a tak hľadám ďalej 🙂

shandy
11. máj 2013

@lenka_21 leni pozname sa z temy Reprofit 🙂 a mame aj spolocnu znamu Jarku 🙂 z tejto temy, nick nepisem, ale isto vies koho mam na mysli 🙂. Leni v prvom rade gratulujem k babatkam 🙂. No nie ze by Select bol zly, ucel splnil a bol super podla mna ale ako pises s viac kilami je to dost narocne. Neviem ake plus ma GT oproti klasickemu mini ale Mini je tiez super, vobec sa nemusis obavat podla mna toho sedenia vedla seba. Ja som s nim mala problem len raz ked som si sla do obchodu vyzdvihnut nieco a mali tam uzsie dvere ale dvojkridlove a tie sa dali otvorit a zvladla som aj schody s oboma drobcami v kociku, inak bezne obchody a lekari ziadny problem. Golfac urcite nie, kamoska mala a velmi rychlo predala, ked si odskusala moj mini hned presedlala 😀. Obrovskou vyhodou tohto kocika oproti golfacu je, ze je pevnejsi a stabilnejsi, ma vasie kolesa do horsieho terenu, golface su hrkalky, nech su sebelepsie. Mini ma uzasne striesky - poznas zo Selectu, golface vacsinou take nemaju. Madlo oproti klasickym paliciam, tak to ti asi priblizovat nemusim, to je asi najlepsie plus....kludne sa pytaj, keby si mala cestu do BA, mozes odskusat, poziciam 🙂.

lenka_21
11. máj 2013

@shandy ďakujem, už som v obraze a spoločnú známu poznám 😀 Ten gt.je vylepsene mini, ma nastaviteľné rucku, brzdu na rukovati, o niečo širšie a vypodlozene sedadla (čo mi až tak netreba), ale je o niečo ťažši ako klasické mini (no nedá sa mat všetko 😀 , neviem či máš automatickú blokovaciu brzdu keď zlozis kočík, ale tu je taká co je super, lebo pri Selecte na to nadavam 😠 . Hľadám niečo medzi klasickým kočíkom a golfacom ... Hlavne ľahšie na jazdenie (drobci už naberaju kg) a skladanie. Máš pocit, ze mini zaberie menej miesta v aute ako select?

shandy
11. máj 2013

@lenka_21 Leni a treba ti tie vychytavky? Rocny drobec uz za chvilku v kociku nebude chciet byt, takze ho dlho vozit nebudes 🙂. Automaticku brzdu tusim nema, ale ked ho dobre zlozis a kolesa smeruju k sebe, tak sa neotvara. No mne urcite zaberie menej, sedacky som musela davat zvlast na sedadlo, lebo mi uz do kufra nevosli - mam pidi kufor a city mini sa mi tam vojde v pohode a navyse je zlozeny jedna radost. Dokonca sa mi tam este cosi aj zmesti do toho kufra...🙂

lenka_21
11. máj 2013

@shandy musím ten mini klasicky vyskúšať a možno bude stačiť 😀 . Ty si ho kde kupovala?

shandy
11. máj 2013

@lenka_21 ja som jo kupovala tu www.originalbabyshop.eu

lenka_21
12. máj 2013

@shandy Vcera som odpisovala v posteli a tak ma to unavilo, ze som zaspala 😀 😀 😀
Co sa tyka klasickeho mini a gt, na tom druhom mi vyhovuje, ze sa da nastavit rucka (ale rada by som videla nazivo do akej miery to ide - pozerala som kocik Britax, je dost podobny a tam sa da pekne zohnut, co je niekedy vyhoda pri vytahoch). Tiez ma tesila ta brzda, lebo teraz pri Selecte na to casto nadavam ked ho skladam, nakladam, vykladam - nerozumiem preco nedali automaticku 😕 😕 😕 . No niekde som tusim citala, ze vo verzii 2013 to uz dali aj na klasicke mini. Ostatne plusy (ako kolieska, vacsie sedadla ...atd su uz pre mna vedlajsie) a budu mi stacit aj tie co su na mini. Netusim ako sa drobec bude spravat, uz zacina chodit, kym je kocik v pohybe tak je v nom uplne spokojny, ale ci to bude nadalej to neviem. 😕 Zvazujem aj skate a mozno by to vyriesilo i ked na druhej strane si myslim, ze ked budeme dlhsie vonku (co zvykneme) aj maly si bude chciet oddychnut.
Na Selecte mi vyhovuje, ze sa da pouzit ako mono kocik (co v tomto pripade nejde) a tak si zatial planujem nechat obidva 😀 😀 😀 Mini by som chcela mat hlavne v aute, aby som nemusela stale vykladat, nakladat, klikat ...atd co robim teraz. Momentalne mam plnu hlavu a neviem co robit ... avsak vyzera, ze tento typ nemaju na skladoch a tak mam este chvilku na rozmyslanie 😅 😅 😅
Aha, este ma napadlo, co vytahy, vmestis sa do nich? My mame rod.dom, ale rodicia byvaju v bytovke a tak musim premerat 😀

shandy
12. máj 2013

@lenka_21 Ja som ti pisala tiez uz z postele a tiez som bola k.o., vsak vidis uz len strucne 😀. No to hej v pripade vytahov ta rucka moze byt plus. Teraz je otazka ako casto chodis takym vytahom, kde to potrebujes 🙂. No ked pojdes niekde na dlhsie, urcite sa ti kocik zide. Aj ked nasi uz potom chodili skor na odrazadlach. Ono kazde dieta je ine, tak tazko dopredu odhadnut. Ja som Select potom predala a kupila si city mini single, prave z toho dovodu, ze obcas idem s jednym k dokimu a pod., vyhoda je, ze si tam sami vliezli a ze sa super sklada, lebo to naklikavanie ma fakt uz stvalo a nezachranil to ani velky nakupny kos 😀. Select to mal predsa len vysoko a chcela som ho predat aj z dovodu, ze bol este v zaruke, tak sa mi lahsie a lepsie predal. Skate je podla mna kravina si myslim, to je tak na kratku trasu, ale povedz si otvorene, teba by to tam bavilo? Ak ste dlhsie vonku, tak urcite double kocik budes potrebovat, ja ho mam este stale ale uz sme v nom od oktobra nesedeli 😀. Ale je dobre si ho nechat, lebo ked chcem ist niekde s drobcami na dlhsie, aby sa aj prespali, tak ho potrebujem. Hej ja som ho kupovala takto pred rokom a tiez mali vypadok na jar, neviem preco to tak blbo robia...nejako nestihaju dodavat 😀. Do vytahov sa v pohode vojdem, aj ked je pravda, ze nimi vela nechodim, v nasej bytovke su velke vytahy (preto som sa sem aj stahovala 😀), v nemocniciach a pod, su aj velke vytahy, takze ani tam nie je problem...jedine potom asi naozaj premerat, ak tam budete chodit castejsie, aby ste s tym nemali problem...

shandy
12. máj 2013

@lenka_21 a este som ti chcela napisat, ze nie je pravda, ze dvojicky su vzdy lahsie, nasi chalani maju cez 13 kg v 2 rokoch, co je teda dost....akurat 🙂, kamosova mala mala v 2,5 roku 10,5 kg a to bola singlove dieta 😉. Takze neboj, tiez som sa dost namakala, Select som takto pred rokom presne predavala hned ako som kupovala mini, takze som sa s nim tiez dobre dlho namordovala...😀

lenka_21
12. máj 2013

@shandy teraz si ma navnadila a mám pocit, ze ho potrebujem už zajtra 😀 No ja mám ešte singel Brio Go, ale ten majú rodičia. Tiež ho chcem predať, je ešte v záruke a kúpiť niečo lacnejšie. Na to, ze je využity iba občas je dosť drahý...no v čase keď som ho kupovala som netušila, ze budem mat druhé tak rýchlo 😀
Ten singel máš trojkolku,alebo štvor?

kacena85
12. máj 2013

ahoj, ak mozem pridam sa, my mame tento sice rok 2013 ale nedam dopustit
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

kacena85
12. máj 2013
shandy
12. máj 2013

@lenka_21 Leni ja som preto predavala ten moj singlac city mini, ze uz som ho pouzivala tak par krat v roku a zbytocne mi tam stal novy drahy kocik, ale ze som slzy ronila, ked som ho predavala, strasne mi bolo za nim luto - ale menej ma to bolelo, ze siel kamoske 🙂. Kupila som len single golfac Cybex jazdeny a to mi v pohode staci na tu jednu kontrolu v roku co mame. Ja som mala trojkolku singlac, uplne mi stacil...no ved hej, to ti verim, som rada, ze si ma dobehla v pocte deti tak rychlo 🙂 🙂 🙂

shandy
12. máj 2013

@kacena85 som rada, ze si sa pridala do klubu 🙂. Inak citam, ze mate zajtra ocne...drzim palce, veru tie klieste urcite budu ☹, to byvalo nase najhorsie vysetrenie...chudiatka. Este aj teraz to bolo nechutne, o to horsie, ze som ich musela drzat a byt pri tom, ked boli babatka ma aspon nenechali sa na to pozerat....uufff. No nic, hlavne nech su baby ok...

lenka_21
12. máj 2013

@kacena85 super, chcem sa opýtať...je tam automatická skladacia brzda? Keď ho zlozis zaklapne sa sám? Aj mne sa páči červený 😀 Aký kočík si mala predtým?

lenka_21
12. máj 2013

@shandy baby, aké ocne a aké klieste? To som ešte nepocula 😕 😨

shandy
12. máj 2013

@lenka_21 Leni bud rada a ani o tom nechci, predcasnici maju riziko vzniku retinopatie nedonosenych, preto maju castejsie kontroly, kde mi pozeraju ako je sietnica vaskulizovana a to pozeraju tak, ze okrem rozkvapkania klasickeho musia tym babatkam roztiahnut ocka takymi kliestami, aby to mohli pozriet...

shandy
12. máj 2013

@lenka_21 ja cervenu nemusim, mame fialovy 🙂

kacena85
13. máj 2013

@lenka_21 no tak vidim ze sa tym kliestom nevyhneme ;)
Nie je automaticka, trhnes,sklopi sa, stlacis a na boku zacvaknes,je super lahky,ovladanie jednou rukou,lebo ja aj ranajkujem dakedy pri doob.prechadzke, velky kosik, zatial v nom len lezia no odvtedy nemrmcia lebo viac vidia
Este mame tako jumper duo,trojkom.super bol na zimu,male zababusene a na dedinu ako stvoreny a este k joggeru konecne skoro vsade vojdem,doma cez kazde dvere jupii

lenka_21
14. máj 2013

@shandy @kacena85 Jooj baby, ste ma navnadili 😀 😀 😀 Uz spekulujem kde ho kupit. Shandy ty si z BA, Kacena ty mas napisane okolie NR (to je kde?) Ja byvam v NZ a to nie je az tak daleko ... hladam ten koncik niekde na predajni, ale vyzera, ze ho nemaju 😕 😕 😕
Drzim Vam palce na tych vysetreniach... je to narocne, ale som si ista, ze vsetko bude OK 😉