Super veľký kočík Cosmo Sport. Kde sa dá zohnať?

ikunka29
30. dec 2009

Ahojte maminy,nemaminy...Konečne som našla ideálny športový kočík,ale cez google sa mi objavuje predaj len v CZ..Neviete náhodou niekto či sa predáva aj na slovensku?Mám ročnú dcérku a v športovej trojkolke má nožičky na doraz!!A tento kočík cosmo sport má dĺžku lôžka 93cm!!Napríklad Sprint od Babydesign má okolo 80cm...tu je odkaz:http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1392627

kikimaruska
30. dec 2009

Tak tento kočárek sem ještě nikde neviděla ani naživo...ale zaujal mě 😉 . Koukám že se prodávají dvě varianty - s plastovými koly:

http://www.olik.cz/detail.php?zbozi=1039256

a nafukovacímy:

http://www.tipstore.cz/?Page=42&show_detail=633

taky by mě zajímalo, zda ho nějaká maminka má...

ikunka29
autor
31. dec 2009

Tiež som ho ešte nikde nevidela..a myslí,že aj tá cena nie je zlá!Budúci týždeň sa mi majú ozvať ohľadom toho,či sa dajú ku kočíku s nafukovacími kolesami objednať aj náhradné plastové kolesá-čo určite nie je na škodu 🙂 Lacnejšie by ma vyšla kúpa tu na slovensku,len ho neviem nikde nájsť na slovenských stránkach ani v shopoch.. ☹

kacka.l
31. dec 2009

Podle potahu je to myslím polský kočár. jestli máš třeba kousek do Polska,co to zkusit ještě tam.

ikunka29
autor
31. dec 2009

Kacka.I-díki za radu,tiež si myslím,že je to polský výrobok.Hmm a do Polska?Tam sa chcem dostať už veľmi dlho-na nákupy...ale je to ďaleko a nikto zo známych tam nechodí.Viem,že kedysi existovali zájazdy aj od nás do Polska,na nákupy,ale teraz to už nefunguje.Škoda!Ja by som sa tam asi zbláznila na tých trhoch a museli by pre mňa prísť s kamiónom,čo všetko by som tam nakúpila...jááj..

cerkris
31. dec 2009

ale na tipstore majú ceny aj v eurách ták skús im napísať či ho dopravia aj na slovensko, daj vedieť ako si dopadla

ikunka29
autor
2. jan 2010

Zdravím Vás...ja viem že tam sú aj ceny v €...len som chcela ušetriť na poštovnom z cz...a podarilo sa!!!V predajni v Hlohovci mi ho objednajú bez problémov a doprava bude zdarma,len ešte neviem presne cenu...v pondelok tam budem volať,tak potom dám vedieť..Dúfam,že s týmto už budeme spokojné..bude to náš 4tý za 1 rok!!Snáď aj posledný🙂)))

cerkris
2. jan 2010

no nebud na seba taká prísna ja mám už 7 🙂 pri dvoch deťoch, druhý má tiaž len 7 mesiacov a 4 kočík, ale tiež som už spokojná, je tu taká téma "kočíkové maniačky" tak sú tam aj baby čo mali viac kočíkov, podľa mňa to je v pohode , že hľadáš kočík s ktorým budeš spokojná ved je to na dosť dlhú dobu tak nech ti to vyjde 🙂

kubinkov
2. jan 2010

Nechci ti kazit radost, ale našla jsem v odkazu, že má opěrku zad jen 43 cm. ☹

dovenka
18. júl 2010

myslim, ze je to super kocik, je lacny a ma vsetko, co som chcela, da sa dat v smere aj proti, uplne lezmo, super odpruzeny, lahunko chodi, nie je velmi tazky, velke nafuk.kolesa, s kt. sa dostanete vsade a aj pekny

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaa
27. aug 2010

@detskekociky Nejdelší není..Já jsem nyní kupovala gesslein Cocoon a scháněla jsem fakt dlouhý kočár,aby šel otočit oběma směry..A nejdelší byl tento 98cm a Brio go.100cm.. 😉

ekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ekociky
29. aug 2010

Danny Sport Active 4 je športový kočík s možnosťou dokúpenia prenosnej tašky alebo autosedačky. A určite má omnoho väčšiu športovú sedačku ako samotný Cosmo. Nový cosmo s otočnou sedačkou je ešte menší ako pôvodný. To by ste ako predajca mali vedieť 🙂

mirka285
29. aug 2010

som zvedava ako dlho vam ten polsky kocik vydrzi,sa nedivim ze to uz je niekoho x ty kocik za rok.a podla ceny to asi tiez velka kvalita nebude 😒 ja radsej kupim jeden kocik ale poriadny...no ale kazdy rozmysla inak 😉

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka285
30. aug 2010

@detskekociky no tak ja mam Teutoniu,ta s polskym kocikom nema urcite nic spolocne 😉

kika7
30. aug 2010

tiež by som si chcela tento kočík "omakať", neviete niekto, kde ho majú v BA, TT?

detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka285
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
detskekociky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz