Súrodenecký kočík

denisadeny
13. apr 2023

Dobrý deň, možno mi budete vedieť niekto poradiť, keďže poradňa tu na MK je pozastavená. Mám detičky s rozdielom 13m. Momentálne malý 8 mesiacov, sám sedí už 2,5mesiaca, dcéra 21m. Momentálne mám kočík Bugaboo donkey 2. Dcéra ešte zvykne v kočíku pospať ak sme dlhšie vonku. No čím ďalej tým viac chodí, alebo nosíme odrážadlo so sebou. Od septembra by som chcela dať dcéru do škôlky. Zvažujem teda výmenu kočíka, prioritne aby bol pre syna, no v prípade potreby aby si mala kam sadnúť. Čiže nejaké to prídavné sedadlo. Na stupienok mi pride ešte malá, resp. od akého veku ste dávali deti na stupienok ku kočíku? Kočík neplánujem kupovať nový, od ruky, poprosím nejaké odporúčania, skúsenosti. Zatiaľ som pozerala hauck duett 2 (ten sa vraj rýchlo rozhrkal) a icandy peach 3. Prípadne by ma potesili reálne fotky ako tam sú detičky usadené, a do akého veku (váhy) vám tam vošli. Ďakujem za každú radu, skúsenosť.

dzina007
13. apr 2023

My sme mali baby jogger city mini GT a k tomu original stupienok... v 2 rokoch už v pohode na ňom starší stál a držal sa. Prípadne ja som mala tento kočík preto že mal nosnosť cca 28kg tak ak bolo treba sedeli spolu obaja v koči. Mladší staršiemu na kolenách a vôbec sa nevadili. 😀

dzina007
13. apr 2023

takto to vyzeralo ked tam sedeli obcas obaja