Súrodenecký kočík s priestrannou športovou časťou

kikash
26. okt 2021

Ahojte 😊 poprosím radu skúsenosť.... Zistila som že som tehotná bábätko sa má narodiť síce až v júni ale keďže mám doma 10 mesačnú slečnu ako prvé riešim kociar... Malá bude mať cca rok a pol keď sa bábo narodí a je na svoj vek dosť veľká už teraz... Viete mi odporučiť súrodenecký kočík s priestrannou športovou časťou? 🙏🙏

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
26. okt 2021

@kikash ja mám rozdiel rok a trištvrte medzi babami a používala som valco snap duo. Ono tie deti po roku už veľmi nerastú do šírky (spravidla), začnú chodiť a skôr sa vyšvihnú do výšky, takže možno nič špeciálne široké potrebovať nebudeš. V každom prípade som ho len teraz posunula švagrinej a ešte v lete sa v ňom v pohode vyspali naraz 2,5 a 4 ročná. Len teda kočíkovať takú váhu už dalo zabrať, takže to vyslovene iba na spánok, keď sme niekam išli na celodenný výlet 😉

kikash
autor
26. okt 2021

@nesvadbovo ten som práve pozerala... Ana dĺžku (vysku dieťaťa) je dost veľký? 😊 Ide mi skor o to mala je celkovo veľká má 10 mesiacov a nosime veľ. 86 osedesiatku sme uplne preskocili 🤭😁

nesvadbovo
AMBASÁDORKA
26. okt 2021

@kikash tak ako keď sa tam zmestí 4-ročné dieťa, čo nosí 116tku, tak neboj, určite minimálne rok sa tam zmestí 🙂 Keď sedela, stále mala dosť miesta na hlavu, nenarážala do striešky. Tu ti môžeš pozrieť fotku z tohto leta. To dieťa bližšie k foťáku je mladšia, to mala presne 2,5 a nosí veľkosť 98, niekedy 104. Ďalej je staršia, tu mala 4 a štvrť roka. Tá už sa tam na spánok musela trošku "poskladať", ale stále sa v pohode vyspala. A teda na sedenie úplne v pohode... https://www.modrykonik.sk/blog/nesvadbovo/message/slug-b0z2g7/