Tako City Move Marine verzus Camarelo Art limited

hvieezdicka
31. aug 2014

Poradite mi prosim, ktory kocik si vybrat TAKO City Move Marine alebo CAMARELO ART ?

kakajkova
31. aug 2014

ahoj, tak my sme sa rozhodli pre camarelo art. zatial sme ho skusali len naprazdno, ale je uzasny, paradne sa s nim manipuluje, ma velku vanicku a hlavne je lahky.
tako kociky su pekne, ale dost tazke (oproti camarelo).
zalezi od toho, ake mas naroky 🙂

hvieezdicka
autor
31. aug 2014

@kakajkova dakujem Ti velmi pekne 🙂

martinella1
31. aug 2014

Kamoska ma Tako, tak je krasny,ale velmi tazky,narocne sa ovlada. Boli sme kocikovat,vymenili si kociky a normalne som nevladala. Camarello neviem posudit,ale krasne su obe. Co z toho,ked dolezite je,aby boli aj komfortne, nie?

mimisk
1. sep 2014

Neviem preco kazdy pise ze tako je tazke, lebo obidva kociky maju rovnaku vahu

sabina1975
1. sep 2014

ja mam Tako jumper x je to sice starsia verzia ale ja by som ho nevymenila za ziadny "lahucky" kocik je stabilny a pre dieta pohodlny da sa hojdat co niektore nie

kikaneu
1. sep 2014

pozerám na to camarelo, trošku zmenili dizajn poťahov, ale vyzerá ako sevilla (tú mám doma ja) perfektný kočík po všetkých stránkach, ľahký, ľahučko sa ovláda (dokonca aj v snehu), polohuje sa aj vanička aj športiak, taška pod kočíkom je priestranná, vopchám tam všetko čo potrebujem pre malú i pre seba a úplne tom je strieška na vaničke, malinkej nikdy do očí slnko nesvietilo, čo som stretávala mamičky s inými kočíkmi, tak všetky mali plienku prehodenú 😝 neviem posúdiť tako, ale camarelo sú veľmi dobré kočíky 😉 môžem len odporučiť 🙂

cvoky8
1. sep 2014

Camarelo jednoznačne, komfortný,krásny,ľahký, parádne manevrovaťeľný, skladný, odpružený v dvoch silách odpruženia. Lahko čistiteľný, veľa prerorov a vetračiek. A ešte aj super cena 😉

kikaneu
1. sep 2014

@cvoky8 vidíš, zabudla som na odpruženie 🙂 perfektný je, že? 🙂

janickacrazy
1. sep 2014

@mimisk No neviem, podla toho, čo píšu predajcovia tak konštrukcia Tako City Move má 9,6kg a Camarelo Art 4,9kg, takže to je dost velký rozdiel podla mna.

barby1982
1. sep 2014

My sme sa tiež rozhodli pre camarelo art, zatiaľ len doma čaká na malého, ale súhlasím so všetkým, čo tu bolo o ňom popísané. Ľahký, ľahko ovládateľný, odpružený, veľké kolieska, uvidíme, ako sa osvedčí v zime. 🙂

mimisk
1. sep 2014

@janickacrazy u camarela je to uvedene bez koliesok

hvieezdicka
autor
1. sep 2014

dakujem za rady, a mozem sa opytat ma niekto nejake zle skusenosti s Tako City Move Marine?

kakajkova
1. sep 2014

@mimisk co je uvedene je jedna vec, ale fakt je, ze to camarelo sa ozaj ovlada lahsie ( mala som moznost vyskusat oba) a aj je lahsie, aspon teda pri skusani oboch som mala taky pocit. 🙂

hvieezdicka
autor
1. sep 2014

@kakajkova a to Tako bolo dost tazke ovladanie teda bol tam velky rozdiel v ovladani a vahe?

kakajkova
1. sep 2014

@hvieezdicka no podla mna ano. ale idealne je ist do obchodu a vyskusat si oba, aby si vedela. zas kamaratka si vybrala tako 🙂 jej nevadi, ze je tazsi, pacil sa jej viac. ale aspon z toho vyplyva, ze info o vahe nie je len moja subjektivna, ale asi je ozaj lahsi. niekomu ale tazsi kocik moze vyhovovat.

ale ako bolo napisane, camarelo je uzasny, otocis sa s nim na mieste, fakt vyborna manipulacia, hlavne ta velka vanicka (cakame v septembri, tak nech sa vojde s fusakom aj v zime), ktora je polohovatelna..a vlastne..vsetko tu uz bolo popisane 🙂

mimisk
1. sep 2014

@kakajkova mne preslo vela kocikov v ruke a myslim ,ze so vsetky rovnake

mimisk
1. sep 2014

@hvieezdicka este zalezi ake tako sa skusa,lebo taka maju niektore druhy hlinikovu konstrukciu a niektore kovove, city move ma hlinikovu, takze je lahsia

lulu1981
1. sep 2014

Mimisk Uz mi je velmi smiesne ako vsemozne sa snazite presadit tako. Aspon vidite ake prednosti ma camarelo. Asi by ste mali vymenit znacku ktoru predavate.

janickacrazy
1. sep 2014

@hvieezdicka
@kakajkova Ja som počula od viacerých mamičiek, že Tako je tažký oproti Camarelu, takže hádam si všetky nevymýšlajú. Niekomu je to jedno, ak býva napr. v rodinnom dome a nechodí MHD, tak nemusí ho nikde nosit a vykladat. Ja som tiež predala svoj tažký polský kočík jednej mamičke, ktorej sa na lahkom kočíku zlomila konštrukcia a hladala niečo robustnejšie. Mne osobne sa viac páči Camarelo. Ale ako sa vraví 100 ludí 100 chutí. 😉

martinella1
1. sep 2014

Aj ked nie je mozno vaha u niektorych mamiciek dolezita, myslim si, ze dost dolezita je pohodlnost. Predstavte si, ze idete na prechadzku a musite ovladat kocik, ktory sice ide po asfaltke lahko, no nie vsade mate asfaltku. Ja som kocikovala tako city move po trave,kde boli aj mensie kamienky ( to bolo v zahrade) a mala som teda dost. Aj kamoska vravi, ze uz ma z neho svaly. Camarelo neviem porovnat,tak len tolko zo skusenosti.

30tnicka
12. nov 2014

Ja mam objednany Camarelo... 🙂

beus15
24. mar 2015

Ja som sa zalubila do Camarelo Malaga alebo Granada.su tie iste len dizajn je troska iny.Inac paci sa mi aj Camarelo art ,ale bojim sa troska tych koženych častí,či nepopraskajú a dokonca je tam takè priesvitne okienko a či aj to nepopraská.Čo si o tom myslíte baby ?? 🙂

slavkaa85
16. okt 2015

Ahojte, no neviem ci zalezi od konstrukcie, ale mam camarelo malaga a teda nepride mi stabilny.... Teda hlavne teraz, ked pouzivame sportovu cast... Prirucnu tasku s vecami nosim na ramene, lebo by mi to kocik s dietatom prevazilo.... Ak by mi dieta spalo a mala by som uplne spustenu opierku, v smere jazdy, tak sa preklapa pri kocikovani aj bez tasky.... Hlavne teraz, ked uz je drobec starsi a vacsi.....

monikamarmon
31. okt 2015

Camarelo art limited konkrétne šedá ale môže byť aj v inej farbe ide o celkový vzhľad. Poprosila by som ak by sa tu našla niaka ochotná mamička a pridala alebo mi poslala fotky buď sem alebo ma mail monykakubincova@gmail.com . Budem Vám veľmi vďačná..

triumka
1. júl 2016

@barby1982 ahoj,bola si nakoniec spokojna s kocikom (camarelo art)?

barby1982
1. júl 2016

@triumka s vaničkou je super. Ľahko sa ovláda, priestranná vanička. Vajíčko je podľa mňa nekvalitné, myslím, že v prípade nehody by to tie plasty asi nevydržali. No a športová časť je pre dieťa pohodlné, ale ak máte zavesenú tašku na konštrukcii, tak sa prevažuje. Ale celkovo sme boli spokojni, využili sme hlavne vaničku.

triumka
1. júl 2016

@barby1982 fuuha,tak neviem..rozhodujem sa medzi camarelo art limited a bebetto...
dakujem za skusenost!

danullik
12. nov 2016

Baby prosim vas, mate tu niektora kocik Camarelo Art Limited? Chcem sa spytat, ci vam na nom vrzga konstrukcia dakujem.

monikamarmon
12. nov 2016

@danullik Ahoj máme ho 9m a nie nevrzga. A to fakt kočík denne nosí dieťa a 10kg nákup