Trojkombinácia kočíka do 600 eur

katkahrpt
19. apr 2022

Ahojte baby, čakáme naše prvé bábätko a samozrejme polovica rodiny s odrastenými detmi nám ponúkajú veci pre bábätko, kočík by som si avšak chcela kúpiť nový tak do 600€
Najlepšia by bola 3-kombinácia- vanička, vajíčko, aj športová časť. Nejaké tipy alebo odporúčania na konkrétny model alebo značku.
Ďakujem😊

melanta
19. apr 2022

Prosím ťa, v tejto cenovej kategórii určite nekupuj 3 kombináciu. Vajíčko kupuj kvalitné. Žiadny kočík, ktorého 3 kombinácia stojí do 600 eur nemá kvalitné vajco.

simona92101
19. apr 2022

@katkahrpt zalezi na co konkretne chces vyuzivat kocik,ci byvate na dedine,v meste,ci chces hojdaci kocik,korytkove sedenie,lahko spratny....ja len odporucam,nekupuj vajicko z lacnej 3 kombinacie.vacsinou maju slabu ochranu.
Ja cakam na jesen babatko,a kocik som vybrala Baby design Husky XL, kocik na zimu,velke nafuk.kolesa,bohata vybava aj s fusakom,taky tank na dedinske cesty,a cena do 600 e.ale vajicko budem kupovat zvlast.

petamich
19. apr 2022

radsej kocik z druhej ruky + kvalitne vajicko ak rozpocet je takyto 🙂

nika0204
19. apr 2022

@katkahrpt ahoj skus napisat alebo si vyhladaj odpvede v poradni kocikovej..mne vzdy vyborne poradili..ja som chcela predne tak ako ty do 600€ ale nakoniec som si rozmyslela kedze to vsetko boli nekbalitne polske 3kombinacie..nakoniec som sa zmestila do 730€ za moon uz aj s vajickom pretoze bola zlava z nejak 900..

katkahrpt
autor
19. apr 2022

@melanta ďakujem za radu, vôbec sa v tomto nevyznám, takže radšej budem voliť dvojkombinaciu a vajíčko kúpim zvlášť, nejaké tipy na kvalitné vajíčko?

macko1007
19. apr 2022

@katkahrpt skus pozriet teraz kociky moon maju zlavy a da sa kupit cca za 680 s vajickom set 🙂

melanta
19. apr 2022

@katkahrpt vajíčko by som kupovala Cybex alebo Britax. Ani spomínané Moon by som isto nekupovala.

katkahrpt
autor
19. apr 2022

@simona92101 bábätko čakáme v októbri a bývame v malom meste da sa povedať väčšej dedine, takze určite aj niečo do snehu

simona92101
19. apr 2022

@katkahrpt ja som zasla do obchodov,a hlavne si pochytala a poskusala rozne typy kocikov.lebo nie vsetko,co som si vyhliadla,mi aj sadlo do ruky.predtym sme mali Roan esso-nafuk.kolesa,dobre hojdal,super dlha strieska,po snehu presiel uplne v pohode,sportova cast kralovska lozna plocha.ale bol robustny,co mozno niekomu nemusi vyhovovat ak byva v byte bez vytahu.vajco sme mali Maxi cosi,teraz budem kupovat Cybex Aton

zuzahajdulka
19. apr 2022

https://www.forbaby.sk/kociky/gesslein-f6-air--... Je to sice o dost drahsie, ale vyborny kocik, velky, priestranny, pevny, pruzny, odolny. Vanicka aj lozna cast patria k najpriestrannejsim na trhu. Sportova cast sa da ulozit pod chrbtom aj pod nohami do uplneho lahu, co ocenis pri dennych spankoch, ked bude dieta vacsie. Zvlada aj horsky teren. Vydrzi aj pre dalsieho surodenca, zatial co lacnejsie su po dvoch rokoch pouzivania rozsypane. Stale ho tu odporucam ako svedok jehovov 😂, ale nedam na tento kocik dopustit, bola to investicia, ktora sa na koniec oplatila viac, nez lacnejsie.

dzejsik
19. apr 2022

@katkahrpt vajicka idealne testovane znacky ako Cybex, Britax, Maxi Cosi, Be Safe, Joie…

panda21
19. apr 2022

Vajíčka hlavne veľké, dobre vlozkovo riešené, a bezpečné, ktoré majú aj dodatočné crash testy, nie iba základné. Veľké vajíčko máš cybex aton M (5 ma slabú vložku a je menšie), klippan dinofix máš najväčšie vajíčko aj dobrá vložka, ktorá ma až 6 časti a krásne sa vie tým pádom prispôsobiť (plus klippan prechádza plus testom, čo je najprísnejší test na svete). Maxi cosi je veľké a kvalitné, ale veelmi slabá vložka, v podstate iba jedna a dieťa má veľa miesta vedľa seba. Pri joie vyberať vajíčko bez 5 bodové pásu, pri babatkach je to viac na ostaru ako úžitok.

floren
19. apr 2022

@katkahrpt máme abdor zips, úplná spokojnosť

sykoroka_dizajn
19. apr 2022

Easywalker Harvey 2 dvojkombinacia na bazári kúpiš do 500 + kvalitne vajíčko napr maxicosi alebo aj britax okolo 100 nové alebo bazárové…

siimmoonnaa
25. apr 2022

@katkahrpt ahoj, určite vajíčko zvlášť , boli spomínané cybex a britax ja doplním Joie. Ja som kúpila 3kombi a ľutujem. Teraz si idem kúpiť športovú časť CYBEX BALIOS S LUX 2021 a vieš ktomu dokúpiť aj vaničku. 😊

sandy9911
6. máj 2022

@katkahrpt dobrý deň, predávame nás Anex kočík aj s vajíčkom 600 ak máte záujem 🙂