Využili ste golfový kočík?

petus2
19. máj 2018

Baby poradte nejaky odskusany golfac? Idealne rucka iba jedna, a velmi skladny, taky do “kocky”.
Mate nejake overwne znacky?
Celkom sa mi pozdava recaro easylife, len tu u nas na svk ich vela nieje...
vyuzili ste golfovy kocik??

babi81
19. máj 2018

na som ho skusala len je nizky takze zalezi ako si vysoka

petus2
autor
19. máj 2018

@babi81 dost vysoka veru 178 cm🙄

babi81
19. máj 2018

ja tiez a mne sa rucka zdala nizko, ale ak mas moznost chod si vyskusat.my sme nakoniec kupili maclaren ale po par mesiacoch sme sa vratili k vacsiemu a vymenili za bugaboo bee pouzity

rora
19. máj 2018

Veru vyuzila. Pri oboch detoch peg perego sí. Isli do neho rovno zo sportiaku ked mali nieco cez 1rok. Lahky, skladny, no s priestorom pre dieta velkym. Hlavne co sa chrbtovej opierky tyka. Golfove rucky nastavitelne aj pre vyssich (mam 182cm) a nebol problem.

petus2
autor
20. máj 2018

@babi81 ozaj?? No nasa mala ma rok, moc v kociku nechce byt, mame joolz, je to perfektny kocik. Aj sportovy je super, dobre sa s nim manevruje,, a je az do 4 rokov. Len som chcela, ze ked uz voac beha, ci by nebolo lepsie kupit nieco skladnejsie. Co zlozim jednou rukou, a zaberie min miesta.?pojdem si to teda niekam obhliadnut😉

petus2
autor
20. máj 2018

@rora a chceli byt v kociku??

rora
20. máj 2018

Samozrejme. Dcera sa vozila kym nenastupila do skolky v troch a pre syna ho taktiez este pouzivam. Ma cez 2r. Sportiak bol tazke hebedo co sa rozkladalo zvlast sedacia cast a zvlast konstrukcia a to bolo priserne. Cela trojkombinacia... som sa tesila vzdy az sa jej zabavim po 1.roku u oboch. Odvtedy len golfac ci leto, ci zima.

babi81
20. máj 2018

@petus2 dolezite podla mna je ze sa zlozi vsetko spolu, takze nemusis davat sportivu cast zvlast.tiez dom si myslela ze lrpsie bude nieco mensie, ale nakoniec mamr bee, dcerka mu dala aj meno 🙂 rada beha a tiez jo tlaci, nie je najmendi sle lahko sa sklada.najlepsie bude ked di pojdes niekde vyskusat rozne ja som tiez skusala, kupila jeden a po par mesiacoch vymenila.velky inak pouzivam do hor a v zime este, to si neviem predstavit s golfacom

siska20
20. máj 2018

Pozri si kočar na feedo. Beží tam 15% zľava. Ja som akurát dnes kúpila.

jenny_m
20. máj 2018

My mame golfac Inglesina trip a je super, hlavne ked niekam cestujeme, ze nemusime vliect konstruckciu +sportak z trojkombinacie a v aute nezaberie vela miesta. Ale nevyhoda je, ze na golfaci neodveziete vela veci dole v sietke. Na nakupy, ked idem pesi do mesta, beriem sportak z trojkombinacie, lebo tam zmestim dole cely nakup.

petus2
autor
20. máj 2018

@babi81 ved toto, pride zima a potom co? Alebo daky horsi teren? Uz som ho chcela predat, ale neviem neviem...🤷🏼‍♀️

petus2
autor
20. máj 2018

A petite&mars? Mate niekto?

tinafigo
20. máj 2018

JEDNOZNAČNE NUNA , TISIC KRAT BY SOM SI HO KUPILA ZNOVA A ZNOVA 🙂

babi81
20. máj 2018

@petus2 nepredavaj este v zime sa ti velky zide.to sa neda porovnat!

senta_sofia
20. máj 2018

@petus2 zavisi kam potrebujes, ci len na dovolenku alebo hodit do auta, tych kriterii je urcite viacej, inak som zaregistrovala jedna pani tu na MK kociky poziciava

stanka2612
20. máj 2018

@petus2 ja mám doma aj petite&mars street aj petite&mars easy (golfac),kľudne sa pýtaj,co ťa zaujíma

kvetinkaseveru
21. máj 2018

hlavne ak mas taku moznost, nechaj si aj ten sportiak co mas. Golfac je super (do auta, do nakupneho centra), ale na horsi teren, nakupy a celkove pohodlie dietata a maminky, sa to podla mna neda porovnat 🙂 my sme so sportiakom aj lahku turistiku dali aj cez polia sa prechadzali, takze zalezi ako vyuzivas ten sportiak teraz...

marianka3
21. máj 2018

Nuna pepp je top, kúpila by som ju znova 👍

nastasyk
21. máj 2018

Baby jogger city mini Zip. Super kocik, zlozi sa do minimalneho tvaru, pritom je dost velky aj pre 4 rocneho. Dlha strecha, spojene rucky, polohovanie chrbta aj noh. Top kocik.

petus2
autor
21. máj 2018

@stanka2612 ahoj a si s nimi spokojna? Skor ma zaujima ten easy...mozno ako sa sklada-lahko/tazko? Ako zvlada horsi teren?? Dakujem😉

petus2
autor
21. máj 2018

@tinafigo a nehrkaju koliecka? Ako zvlada horsi teren? Je lahky? Rychlo zlozitelny?

petus2
autor
21. máj 2018

@kvetinkaseveru jasne, ja mam momentalne joolz day 1, a je perfis, lahko ovladatelny a casto chodime na priehradu, kde je sama jama, strk, a kolko krat aj cez pole a nieje problem. Len uvazujem nad tym ked mala teraz chodi ci to este stale vyuzijem tak ako doteraz. 🤷🏼‍♀️

stanka2612
21. máj 2018

@petus2 no za mňa,iba golfac mať,to nie...horší terén nezvláda vôbec,je síce ľahký,dobre sa skladá a zaberie málo miesta (preto sme ho aj kupovali,ze keď pôjdeme na nákupy alebo dovolenku),ale na rozbité cesty a horší terén beriem street.mam ho aj s nafukovacím kolieskami a prešiel aj pod svahom na snehu,ked sa muž lyzoval,a j po lúke a lesných cestičkách 😊
Golfac je super ako druhý ľahký kočík na dovolenky alebo na prípad že "kdyby neco"

petus2
autor
21. máj 2018

@stanka2612 takze kupit golfac ale stale nechat sportiak ze?

petus2
autor
21. máj 2018

A greentom up niekto mate? Spokojnost? Nespokojnost? U kamosky som ho zazrela ale vtedy ma to vobec netrapilo... viem ze vela x sa jej prevratil ked nan zavesila kabelku🙄

stanka2612
21. máj 2018

@petus2 asi tak 😊 aspoň teda za mňa 😊
Ono potom neskôr už bude stačiť len golfac ( keď už bude všade iba pešo chodiť a golfac budeš brat maximalne na dovolenky) ja to tak tiež plánujem,ze neskôr predám sortiak a lesných golfac si nechám možno aj do malého štyroch rokov 😀

babi81
21. máj 2018

@petus2 presne tak, ja inak aj na dovolenku k moru radsej so sportiakom, lebo golfac po piesku mozes zabudnut 🙂

zuzanaete
21. máj 2018

Tiez sa priklanam k Nune. Lahka manipulacia, vysoka nosnost, zvladne aj teren. Jedine by som uvitala trosku vacsi kosik.

tinafigo
22. máj 2018

@petus2 velmi rychlo sa sklada jedna pačka a hotovo a koliecka nemozu hrkat lebo su gumove 🙂

tinafigo
22. máj 2018

@zuzanaete na nakupy 😀