Značkový kočík kúpený v Poľsku

sasha226
3. feb 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenost s kupou znackoveho kocika v Polsku. Konkretne mame zaujem o Jane T- Rider 2012 ktora je lacnejsia v Polsku ako u nas. Je to presne to iste co vozia ku nam ? Alebo je ta kvlaita nizsia? vedel by mi niekto poradit? Dakujem

hruska82
3. feb 2013

@sasha226 Ak mate moznost, jednoznacne radim kupit v Polsku! Kvalitou je taky isty, ako tie co vozia na SK (kedze sa tam vyraba 95% kocikov). Moja sestra mala pred 14. rokmi hlboky pruteny kocik z Polska. Tu sa to predavalo za 7 az 10 tisic vtedy este v korunach. My sme jej to kupili za 3 tisic. Mala iba jednu dceru, ale kocik je vo vybornom stave. Teraz sme to dali prerobit na kolisku, kedze nam to nevojde do vytahu :D a vyzera uzasne! Takze by som urcite nevahala! 🙂

drobcek26l
3. feb 2013

Nieje to vždy ale v spotrebnom tovare majú poliaci niekedy lepšiu kvalitu ako my. Odporúčam kúpiť v Poľsku

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
psyxooo
3. feb 2013

urcite kupit v polsku, oni si davaju nizku marzu, preto su tam aj znackove veci lacnejsie ako v inych krajinach a kvalita rovnaka

sasha226
autor
3. feb 2013

nejde o kocik vyrobeny v polsku ale o kocik vyrobeny v Spanielsku do Polska dovezeny. skor mi ide o to ci sa tam nedovaza nizsia kvalita ako ku nam ako napr vieme ze sa ku nam dovazaju Bata topanky nizsej kvality ako do inych krajin, dakujem

hruska82
3. feb 2013

@teegreen
@sasha226 My sme tiez kupili kocik s holandskou licenciou vyrobeny v Polsku a bolo nam povedane, ze velke percento k nam dovezenych kocikov sa vyraba v Polsku....myslim si, ze je to jedno.. ja byt tebou by som kupila v PL, ked mas moznost 🙂

bendelacik
10. sep 2013

Baby, prosim Vas neviete mi poradit nejake stranky v Polsku kde by som si mohla kupit produkty od Jane? Dakujem 🙂