Nosič Sestrice/Rischino

smejko47
26. mar 2024

Ahojte, prosím máte skúsenosti s týmito nosičmi od narodenia? Ktorý je podľa vás lepší?
Poprípade akú značku odporúčate?

Ďakujem

sejbipi
26. mar 2024

Mám skúsenosti. Za mňa je sestrice lepší. Alebo mi ešte sadol Moyo. Ale najlepšie je skúsiť si to osobne, ktorý ti najlepšie sadne.

thereisabear
26. mar 2024

@smejko47 podľa mňa treba vyskúšať, mne napr. Rischino vôbec nesedel a veľa ľudí ho chváli.

banalu
26. mar 2024

Aj ja som za sestrice. Ma jednoduchsi sposob nastavovania.
Rischino som mala len pozicany, a teda ten mi pride az nelogicky porieseny. Ak by bol moj, v tych nervoch ho asi necham tam kde sme boli 😂 a to som odnosila moju rok v sestrice carrier one, nastavit viem aj o pol noci, prestavujem bez mihnutia oka kazdemu, kto ma poprosi, ale fakt, Rischino pre mna nie 😂
Aj dost vela zaciatocnikov ma problem s nastavenim. A ked si ho dobre nenastavis, tak moze byt ergo ako chce, trpis bud ty alebo dieta.

kitycat
26. mar 2024

Tak aj tie nositka maju urcite limity. My sme mali pozicany sestrice a nebol pre uplneho novorodenca

lia2022
26. mar 2024

@smejko47 Lenny lamb - lenny Up 👍. Je vyrobený zo šatkoviny a krásne obopne telíčko bábätka. Ja som bola max.spokojná .

banalu
26. mar 2024

@lia2022 aj sestrice, rischino, moyo su zo satkoviny, tkanej presne na tento ucel.
@kitycat
Na novorodenca je najlepsia elasticka satka. Vacsina nosicov sa odporuca od cca 3,5 kg, ale velmi zalezi od dietata. Videla som pohodlne novorodenca aj v sestrice aj v rischine aj v be lenke.

lia2022
26. mar 2024

@banalu áno, pozerala som potom tie nosiče a videla som že tie sú taktiež zo šatkoviny. Ako píšeš, poväčšine sú odporúčania od 3,5kg ale tak čo ja poznám deti, tak sa aj rodia približne s takou alebo väčšou váhou. Ja som používala ten lenny Up od 3mes. a bola som spokojná ale tak možno je richino alebo sestrice lepšie, nemám skusenost. Len nakoľko som ja aj dosť nízka a chuda, musím povedať že aj sedel perfektne, bedrovi pás som si vedela dotiahnuť ako som potrebovala aj všetko.

banalu
26. mar 2024

@lia2022 vsetky sa daju nastavovat aj na chude, aj na tucne, aj na nizke, aj na vysoke ☺️
Pozrela som rychlo lennylamb a nie je mi celkom jasne, ci sa da nosic dietatu stahovat pod ritkou - nastavovanie "od kolienka, po kolienko". Da sa?

lia2022
26. mar 2024

@banalu áno dá sa 😊.

banalu
26. mar 2024

@lia2022 tak potom to je parada