Máte postieľku, ktorá sa dá pripevniť k rodičovskej posteli?

danika999
12. júl 2013

Ahojte chcem sa opýtať, či máte skúsenosť s postieľkou, ktorá sa dá pripevniť k rodičovskej posteli..vyzerá asi takto http://www.perinbaba.sk/klups-detska-postielka-...
je síce malinka, ale vidí sa mi celkom praktické mať bábo po ruke..máte s ňou niekto skúsenosť?
ďakujem za odpovede 🙂

katy1979
12. júl 2013

@danika999 podla mna kazda postielka ktorej sa da dat dole bocnica sa da dat k rodicovskej posteli. My sme tiez tak mali

aduskatt
12. júl 2013

myslim si presne to iste, co @katy1979. Das dolu bocnicu, postielku si prirazis k svojej posteli a urobi Ti to rovnaku sluzbu

sense
12. júl 2013

mame baby bay postielku da sa pripevnit k manz posteli

mimusa94
12. júl 2013

JA mam presne taku doma a kedze ju nevyuzivam lebo malinka spi somnou tak ju chcem predat ak by mal niekto zaujem .... 🙂

danika999
autor
12. júl 2013

no ja som uvazovala, ze kupim vacsiu a dam dolu bocnicu, len mam strach, aby tam nevznikol nejaky priestor..ja mam na manz.posteli napr. este mozno 2cm dosku taku bocnu..dakujem za odpovede 🙂

danika999
autor
12. júl 2013

@mimusa94 tak vidis, a ja sa chcem po druhykrat vyhnut tomu, aby maly spal s nami, preto som chcela tu alternativu, ze sa natiahnem vedla a pritiahnem si ho na kojenie..mas postielku taku aku som ja dala v linku?

mimusa94
12. júl 2013

@danika999 hej mam bielo ruzovu je cukrikovska ... do 6mesiacov ale ked si ju rozlozis je vacsia 😒 🙂

danika999
autor
12. júl 2013

@mimusa94 🙂 no mne je ruzova na figu :D asi to urobim tak, ze kupim vacsiu a stiahnem bocnicu, chlap to hadam nejak namontuje k posteli aby tam nebola diera

bleble
13. aug 2013

Maminky pozor na bezpecnost ked si to skusate doma z inych postielok a tiez pozor na polske podobne vyrobky.
Iba Babybay je z buku masivu, 100% bezpecna pre deti, vyrobena v Nemecku

moni244
13. aug 2013

ja mám klasickú postieľku bez jednej bočnice prirazenú k mojej strany postele a keďže nemáme klasickú manželskú ale dve válendy k sebe spojené, tak tam vznikol skok cca 2 cm, čo vôbec nevadí a z druhej strany som dala komodu, čiže ju ani neodtisne 😉

zuzka0624
27. okt 2013

@mimusa94 Ahoj mimusa94! Ja by som mala záujem o tú postielku . Máš ju ešte??? Za kolko predávaš? Ďakujem pekne!!!

mimusa94
30. okt 2013

@zuzka0624 mam ju este ano za45e objednana z netu je tam k nej baldachin ale neviem ako sa to pripaja k postielke lebo nic take mi neprislo..scim by sa to dalo pripojit..a nedosiel vankusik ... podla mna ktomu mal byt ale neprisiel mi ...ked mas este nejake otazky tak sa pytaj 🙂

zuzka0624
31. okt 2013

@mimusa94 Ahoj! Ďakujem za odpoveď!! Prosím ťa pošli mi nejaké fotky o postieľke - t.zsuzsa20@gmail.com. Ja bývam v okr. Komárno, 🙂

mimusa94
6. nov 2013

@zuzka0624 dnes sa pokusim sfotit ju a vecer ti poslem foto 🙂

zuzka0624
6. nov 2013

@mimusa94 Ďakujem pekne!!!!

veverka84
8. jan 2014

ahojte ak by mal niekto zaujem predavam detsku postielku klups piccolo v bielej farbe s ruzovobielymi paplonikmi,hniezdo, baldachyn a pod.ak mate zaujem piste IP postielka je ako nova pouzivana do 1 roka.

yukaya
13. máj 2014

@mimusa94 ahoj, prosim ta predala si tu postielku?

mimusa94
15. máj 2014

@yukaya uz je predana :(

femmka1
16. jún 2014

@veverka84 ahoj, chcem sa spytat ake skusenosti mas s touto postielkou, lebo zvazujem jej kupu? Vyuzivala si aj to pripojenie k manzelskej posteli? Dakujem

veverka84
16. jún 2014

@femmka1 ahoj,no ja som nepripajala bez tej jednej bocnice iba som ju mala prisunutu k posteli lebo ina sa mi nezmestila a teda do roka mi tam spavala,potom sla do svojej izby na klasicku 200x90 cm.

femmka1
16. jún 2014

@veverka84 dakujem

bleble
17. júl 2014

Predstavujem novinku BabyBay TREND a nezabudnite: Našli ste postieľku BabyBay niekde lacnejšie ako u nás? Dajte nám o tom vedieť a dáme vám lepšiu cenu 🙂

hviezda21
7. aug 2014

ahojte.mame geuther aladin druhe babo mi v tom spinka a necham si ju aj pre dalsie 🙂.bola sice drahsia ale ani naznak pouzitia a to sa presuva po eu. vzdy ale star.zabalena. starsi bol v nej do 5.5m mladsi ma 6.5m a este mesiac bude snad dobra.uz sa netesim na velku :( pridem o krize co uz....vzdy zavisi od babatka a jeho velkosti a pohyblivosti.

matarka
8. aug 2014

Ahojte, mate niekto tuto - http://www.perinbaba.sk/klups-detska-postielka-... alebo inu, ktora sa da pripojit k manzelskej posteli? Je to naozaj take fajn - najma v noci? Vdaka, Martina

silaviat
8. aug 2014

tiez mam dole bocnu stenu postielky a prisunutu k postely ..ale mala i tak spi v mojej postely a v postielke spava macka 😀 😒

suf
19. okt 2014

Ahojte 🙂 aj mne sa tieto postele páčia, ale nerobí to s dieťaťom to, že nebude chcieť spať samé ked bude väčšie? trochu sa toho obávam...

852852
9. feb 2015

My ju máme odtiaľto a veľká spokojnosť. http://www.detskapostel.com/detske-postielky/

el2
5. sep 2015

ahojte, chcem kupit bielu postielku Babybay - idealne z druhej ruky za lepsiu cenu. Piste prosim, ak niekto planujete taku predat. Dakujem pekne.

martimova
6. okt 2015

@mimusa94 ahoj, neviem, ci este mate tu postielku babybay na predaj.Mate? Mali by sme zaujem .Dakujem Maria

mimusa94
17. okt 2015

@martimova zdravim nie bohuzial uz je predana asi rok a pol