Vitamíny pre spermie

manucao
24. sep 2013

Ahojte zienky..prosim vas nevie mi niektora poradit nejake vitaminy, tabletky na podporu spermii.Manzel mal ist na spermiogram v piatok..Aj prisiel tam..ale odisiel..ze on si ......... takze tak...co ho mam donutit..nechce tak nechce..ze mu to pride trapne...nechcem sa s nim hadat...Ja mam dcerku z prveho manzelstva a chceme s manzelom mat aj spolocne..ale on to berie tak..ze ak to ma prist tak to pride..snazime sa rok a pol a stale nic.Ja mam za sebou sono zo spodu..tak vsetko Ok..dalsie vysetrenie mi Dr. nerobil..lebo najrpv musi mat muz spermiogram...som z toho dost rozhadzana...Dakujem

manucao
autor
24. sep 2013

Inak ja mam presny 30 dnovy cyklus..viem presne kedy mavam ovulku a dva mesiace papam femibion...

ivec16
24. sep 2013

@manucao skus tam ist s nim, mozno mu to bude menej trapne. Myslim ze sa da dohodnut aj ze si odber spravi doma, nie je to optimalne ale viem ze sa dalo aj tak ale musi sa tusim priplacat a nie su z toho moc nadseny... A co by povedal tebe, keby mu povies ze uz nepojdes k zenskemu, lebo ti to je trapne pred cudzim...

manucao
autor
24. sep 2013

@ivec16 ved to...no on tam isiel v piatok..bol taky v pohode..este srandoval..a potom mi volal ze on to neurobi...a my byvame cca 80 km od Kosic,takze doniest to z domu nestihame...jedine ze tam pojdem s nim ja..ale dnu neviem ci ma pustia...Vidim, ze aj vy sa snazite..ako dlho?

nanulik
24. sep 2013

@manucao aj moj dr. bol u urologa a mohli sme priniesť vzorku z domu. ja som volala s urologom, a ten mi to povedal, už si nepamatám do akého času sa tomalo priniesť. skus si to zsitiť, ráno sme trochu poblbli, a hned sme utekali k dr. to vyšetrenie je velmi doležité. lebo takmer vždy sa ako prvý vyšetrí muž a až potom ide na rad žena.
inak čo sa týka vitamínov viem že sa odporuča vit. E

a že trápne, a ženy sa necítia trápne na gynde? keby to mali chlapi prežiť aspon raz 😝

mirka_aa
24. sep 2013

ja poznam ze pomaha Profertil... mojej znamej muz bral bo nemohli otehotniet ,mal zly spermiogram a nakoniec sa to podarilo 🙂

manucao
autor
24. sep 2013

@nanulik mas pravdu..a vzorku treba priniest do 30 min..tak mu povedali..to nestihame..no vyzera to tak. ze sn im tam pojdem a niekde v auticku sa pohrame a uz potom to zvladne sam...musi

ivec16
24. sep 2013

@manucao ja som bola s muzom aj v kabinke, nebol ziadny problem... No nebolo to na slovensku, ale myslim ze by s tym nemuseli mat problem.., my sme sa zacali snazit pred 2,5 rokom ale za ten cas sme si dost preskakali... Aj som bola tehu, skoncilo to MA pred 2 rokmi a potom to slo vsetko dolu vodou...

manucao
autor
24. sep 2013

@mirka_aa no toto som nasla na nete..tak som si myslela ze ho kupim....inak mne sa asi ani neoplati ist na gyndu bez manzelovho spermiogramu..ze?? a ked mal tvojej kamaratky manzel zly spermiogram to mu doktor nedal liecbu??

manucao
autor
24. sep 2013

@ivec16 takze babatko nemate??my mame dcerku, uz ma 7 rockov..skolacka

mirka_aa
24. sep 2013

@manucao neviem detajly,len viem ze to dlhodobo bral,a teraz uz cakaju druhe 🙂

manucao
autor
24. sep 2013

@mirka_aa wooow...inastoji..co citam..tak to dost stoji 121 eciek..no neva..tak zapracujem este raz na manzela a snad ho zlomim

ivec16
24. sep 2013

@manucao nie nemame, no najlepsie je dat spravit spermiogram, nie vsetko sa da vitaminmi, mnozstvo, vitalitu a rychlost mozes vitaminmi zlepsit no ak ma zlu morfologiu, tak tam vitaminy velmi nezaberaju... Moj muz ma zrovna morfologiu nie velmi dobru... Ak chcete vediet na com ste, treba sa porozpravat a spravit to. Alebo mozete dufat ze sa raz podari.. Otazne kolko mate casu... My sme nasadili Macu, zinok, vitamin E, C, A dobry je vraj aj l-carnitin, koenzym Q10...

ivec16
24. sep 2013

@manucao pozri si co vsetko obsahuje ten doplnok a lacnejsie ta vyhde kupit jednotlive vitaminy zvlast.. To uz je o komforte, je pohodlnejsie prehltnut jednu tabletku ako 6 🙂

mirka_aa
24. sep 2013

@manucao hej drahe to je ,ale ked to ma pomoct...no uvidite ako bude na tom tvoj manzel... ale urcite ho zlomis,aspon tak jak si pisala ze v aute abo co 🙂 drzim palce 🙂

michaela.g
24. sep 2013

@manucao Profertil

manucao
autor
24. sep 2013

@ivec16 no tak..casu ako sa to vezme..ja budem mat 34 a manzel mal teraz 37..takze vek je pokrocilejsi...dakujem ti pekne..mne je luto ze to piatok nezvladol..uz to mool mat za sebou a ja som si aj v praci nahlasila volno prveho oktobra,ze uz pojdem rovno s jeho vysledkami..ale zial...a co to znamena ze su smermie morf.olidne??..ci ako sa to pise

ivec16
24. sep 2013

@manucao ak je zla morfologia, znamena to ze vela spermii nema dobry tvar... Bud sa k vajicku ani nedostanu alebo nemozu kvoli zlemu tvaru hlavicky preniknut do vajicka, ak sa to aj nejakej poskodenej podari, vacsinou dojde k potratu...

manucao
autor
24. sep 2013

@ivec16 no ahaa...ty vole.
ja som mala dvakrat pozitivny test odkedy snazilkujeme..prvykrat zaciatkom toho roku a druhykrat som mala pred dvoma tyzdnami...a o dva dni nato bol test negativny...A da sa to liecit??Ten tvar spermie??

manucao
autor
24. sep 2013

@ivec16 a vy ste teraz ako na tom vlastne??aj ty si podstupila nejake vysetrenia? Ja rozmyslam ako to urobit..Neviem si predstavit to robit to urobit v aute..ved co..prideme do Ke a spytame sa ci je problem ak tam pojdem s nim dnu aj ja...Snad nebude..uz teraz len aby manzel mal volno vtedy ked ja mam nahlasene..a gyndu odlozim..najrpv dotiahneme ten spermiogram...inak pred rokom to neriesil..bol taky ze babo pride..ale teraz uz vidi, ze to nie je sranda..v rodine sa nam narodilo teraz male..a rodiacia su mladunky..kamaratova zena je tehotna..kolegyna jeh oje tehulka..hmmmm

lalinko2010
24. sep 2013

@manucao ahoj, pomôcť ti neviem ale nejako mi to nesedí čo píšeš
1.snazime sa rok a pol a stale nic
2.ja som mala dvakrat pozitivny test odkedy snazilkujeme..prvykrat zaciatkom toho roku a druhykrat som mala pred dvoma tyzdnami...a o dva dni nato bol test negativny

- to nesedí nejako. takže ak je to tak ako v bode dva, tak nebude problém nikde, len proste nie je ten správny čas a tlačíš na pílu-veľmi chceš dieťatko!
podľa tohto všetkého je všetko v pohode, po zdrvaotnej stránke, keďže si dva krát otehotnela.

ivec16
24. sep 2013

@manucao podla budes moct ist s nim dnu, treba aby ste sa dobre umyli a vsetko bolo sterilne, cize urcite lepsie spolu do kabinky. No ja som tiez komplikovany pripad, mne operovali minuly rok endometricku cystu. Mam za sebou kyretaz po MA, laparoskopiu, laparotomiu a punkciu cysty vsetko v priebehu minuleho roka... Nam odporucaju umele, hlavne kvoli mojej endometrioze...

nanulik
24. sep 2013

@manucao drzim palce aby vsetko dobre dopadlo🙂

ivec16
24. sep 2013

@lalinko2010 a zabudla som, morfologia sa da liecit iba ak pridu na to preco je zla... Ale casto sa neobtazuju na to prist a navrhuju umele oplodnenie

dzudka
24. sep 2013

@manucao perfektna je maca bud v prasku alebo cps sa daju kupit je to super a pomaha to moze to aj zena uzivat neuskodi len pomoze
Drzim palec

dzudka
24. sep 2013

@ivec16
@manucao baby poradim dobre je spravit kultivaciu ejakulatu nie len rozbor ci nahodou muz nema zapal aj ten meni spermie....a aj vys. Mocu muzA

manucao
autor
24. sep 2013

@lalinko2010 no ono to ked citas asi znie tak divne..ale dvakrat som mala take pocity, zesa nieco deje..tak som si urobila test a bola tam slaba druha ciarka..nie duch,ale riadne slabo ruzova ciarka...o den neskor ciarka slabla a potom uz vlastne vobec nebola a hned do par dni nato som dostala strasne silnu mrchu..ale to zo mna isli riadne pecienky...a teraz sa to zopakovalo..naposledy som mala veeeelmi slabunku mrchu..skoro vobec..ale uz som pocitovala zmenu..tak som si po mrche par dni urobila test a opat tam bola ciarka..videl ju aj manzel...tak som sa potesila..a to ze som mala taku slabunku mrchu..som ani nevnimala..tak som myslela,ze sa nam to podarilo v polovici augusta ked mam ovulku..a ten slaby menzes zaciatkom septembra bol len taky..proste som verila ze som tehu..podbrusko ma bolelo a aj stale boli a tie zmeny sa prejavili aj na prsiach..mam ich velmi zilovate a valkde dvorce...no ale ten test na dalsi den uz bol negativny...
Moze byt, ze nakoniec ja neudzim ten zarodok..ze sa odlupne ..ako to povedat...ci tlacime na pilu co ja viem...v lete sme dokoncili dom, dcerka nam nastupila do skoly..boli sme v lete na dovolenke..taka pohoda..nemam pocit, ze sa velmi snazime..milujeme sa s laskou a vasnou a nie ako masinky na splodenie babatka

manucao
autor
24. sep 2013

@ivec16 fuuuha..to si si presla fakt..je mi to luto..je to aspon ja to vidim tak nefer..ze niekto ma deticky ako maku a inym nedopraje zivot ani jedno...ale nadej zomiera posledna...isto si silna zena ked si to vsetko podstupila..ja som strasny strachoput..no neviem..altuzba po dietatku robi zazraky.. a ta cysta sa da zistit na sone zo spodu??napriklad pri ako vysetreni dr. zisti ze mam zrasty na vajickovodoch?

manucao
autor
24. sep 2013

@dzudka to kupim v lekarni?tu macu?

velkacica
24. sep 2013

@manucao googli na nete, výroba je v Šali, možno priamo objednať 😎

manucao
autor
24. sep 2013

@dzudka kokso..ako to vsetk ocitam..tak normalne mam dost...kolko clovek musi podstupit aby mal niedatko..a nasi ciern kolegovia ti sa mnozia a mnozia..bez hygieny..sami medzi sebou...kokso..je mi zle

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre