Gynekologička v Nitre

24. aug 2022

Hľadám dobrú gynekologičku v Nitre ,ktorá má všetko potrebné vybavenie a nebude ma posielať inde na vyšetrenia (na bežnú preventívnu prehliadku)

chouette0157
25. aug 2022

Vondraková je výborná, prístup, vybavenie,..

catherinah
25. aug 2022

@chouette0157 na sono prs posiela inde napriklad.

janulka257
25. aug 2022

pozrite Procare Dr Kubalová. V poliklinike je aj sono a mamografia prsnikov, sono brucha, internista... vsetko mate v 1 budove

zuzana2299
25. aug 2022

@janulka257 tiež odporúčam Dr Kubalovú

petkasaurus
25. aug 2022

@janulka257 a keďže je v procare, da sa tam priamo dovolať, ci len cez recepciu? A to zakazdym treba platiť vstup? Ďakujem

janulka257
25. aug 2022

@petkasaurus da sa aj priamo k nim. Netreba platiť za každú návštevu, to všetko ti vysvetlia

nika_val
25. aug 2022

@petkasaurus platíš buď ročne tuším to bolo 70e, alebo mesačne (keď tam chodiš iba na preventivku zaplatíš si dany mesiac) 20e
Dovolať sa Kubalovej priamo nedá, ja som k nej chodila a vždy to išlo iba cez recepciu aj keď som sa sestričky pytala či mi nemože dat kontakt priamo na ambulanciu tak vraj nie 🤷‍♀️

zuzana2299
25. aug 2022

@petkasaurus ja som si zaplatila taky balík je to 30€ na rok ked chces navštevovať iba ju konkrétne. A zavolaj si na recepciu.

zuzana2299
25. aug 2022

@nika_val tých 70€ na rok sa platí vtedy ked chces chodiť k viacerých lekárom sa mi zdá

zuzana2299
25. aug 2022

@janulka257 ten druhy stĺpec

janulka257
25. aug 2022

@nika_val Mne cislo normálne dala

nika_val
25. aug 2022

@janulka257 tak neviem prečo mne nechcela 🤷‍♀️
Ja som raz volala dokonca dost s urgentnym problemom samozrejme cez recepciu, a tam ma ani neboli ochotny prepojit k dr aby som problem vysvetlila dr.. musela som to povedat tej recpčnej a ta to pretlmočila dr a nasledne mi len recepčna odkazala čo dr vravela..
Po tomto som sa odhlasila od nich

@zuzana2299 čo ja viem aj ked si zaplatiš tych 20e na mesiac tak môžeš ten mesiac chodit hocikomu v pro care
Ale ked je žena tehotna a chodi pravidelne na prehliadky tiež si plati tych 70e to je jedno ku kolkym dr chodiš

zuzana2299
25. aug 2022

@nika_val akých 20€ na mesiac? Však vyššie su všetky programy ktoré majú. 20€ tam nevidím

nika_val
25. aug 2022

@zuzana2299 tak to potom netuším
Ja som tam bola naposledy v january v nr
A platila som 20e nejaky program že bude trvať 1mesiac a potom si to musim zaplatit zase
No počas toho 1 mesiacu som mohla využívať všetky služby pro care 🤷‍♀️

janulka257
26. aug 2022

@nika_val nic v zlom, mne pride ze trochu klamete 😁 lebo tak to vážne tam nefunguje. Kym som nemala cislo do ambulancie, tak z call centra mi povedali, ze zadaju doktorke do diara ze si ziadam telefonicky konzultáciu, vravela som ze je to urgentne. Do 15 mi osobne volala 🤷 ospravedlnovala sa ze nemohla skor, ze riesila akutny stav. Nikdy som ziadnej recepcnej svoje zdravotne problemy nehovorila a doktorka mi nikdy nic po recepcnej netlmocila. Ved na recepciu ani nie su cisla zverejnene. 🤷 navyše mi dr povedala že ked mam akutny problém staci prist a vezmu ma.

nika_val
26. aug 2022

@janulka257 môžete si mysliet čo chcete ale nemam najmenší dovod klamať..
Volavala som vždy na toto čislo 0907888999 ..
A odtadial už komunikovali s dr..
Je to moja skusenosť, nemam dovod klamat nič by mi to nedalo.. aj s tym platením aj ohladom tejto komunikacie som to v rozmezí januar-februar 2022 takto zažila.. a po mojej nedobrej skusenosti s pani dr odišla od nej...
100žien 100nazorov 100 skusenosti ale klamat o takejto veci? A načo?

janulka257
26. aug 2022

@nika_val vy povedzte na co klamat 😁
roky chodim do procare a nikdy sa tam nekomunikovalo telefonicky s recepciou. Recepcne ani call centrum nepytaju informácie o zdravotnom stave a rozhodne doktori informácie o zdravotnom stave pacienta neposuvaju dalej pacientovi ani cez recepciu ani cez call centrum

nika_val
26. aug 2022

@janulka257 viete čo myslite si čo chcete ja nemam dovod klamat. Neklamem. Mam zlu skusent s dr kubalovou neodporučam ju, a tak ako popisujem vyššie so mnou jednali v pro care
Ale vy mňa nemusite uražat že tu klamem .. za to že vy mate s pro care dobre skusenosti a ja zle to neznamena že hned klamem tak prosim vas uvedomte si že nie vždy veci funguju ostatnym tak ako vam. U mňa sa stalo toto a vymyšlať si to nemam nijaky dovod. Ale prosim vas prestante tu vypisovat že klamem, uraža ma to
Ďakujem

janulka257
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominikatim
30. aug 2022

Podľa mňa je hlavne choré celé ProCare.... Pre boha veď si platíme zdravotné poistenie ... Tak mi prosím vás povecte prečo platíte nejakým doktorom .... To ma neskutočne zaráža že je niekto ochotný platiť ešte naviac ... Ja síce y mojej gyn. Platím 1€ ale viem že je to za sklíčko na vyšetrenie jednorazové sterilizované.... Ale ako poplatky 70€ to je extrém choré a že ste fakt niektoré ochotne to zaplatiť ....