Operácia kolena v Nitre

19. júl 2022

Prosím žienky, ktoré boli na operácii kolena (alebo bedrového kĺbu) v Nitre ste spokojné s operáciou?
Ďakujem za Vaše odpovede.

liviosa
24. júl 2022

Odporúčam skôr Topoľčany

eyuska22
28. júl 2022

Tatinovi operovali oba bedrové kĺby v Nitre. Robil mu to pán doktor Peter Pintér a urobil mu to úplne super. Je štyri týždne po druhej operácii, žiadne bolesti, s malými obmedzeniami plne pohybovo schopný (schody, prevýšenia ešte nezvláda).

autor
28. júl 2022

@eyuska22 takže ste spokojná s tou nemocnicou? Ja som tam bola iba raz a mňa prístup sestričky a aj prostredie nemocnice dosť odradilo 😢

zuzana2299
28. júl 2022

Ortopédia v Nitre je vynikajúce oddelenie a su tam odborníci. Všade sa nájde sestrička, ktorá je nepríjemná, to nie je žiadna novinka.

eyuska22
29. júl 2022

Ja osobne som spokojná, ale tatino bol s nimi veľmi spokojný. Či s lekárom, sestričkami, operáciou, pooporačnou starostlivosťou. Podstatné je, že nemá žiadne komplikácie, a odkedy má za sebou druhú operáciu je bez liekov od bolesti. Veľmi pekne sa mu to hojí a konečne bude môcť opäť normálne bezbolestne žiť... Ale tak každý má svoj pohľad na svet a svoje potreby /požiadavky. Keby som potrebovala operáciu (čo mi reálne hrozí) nechám sa tiež zoperovať v Nitre, pánom doktorom Pintérom

ivasp
13. aug 2022

Moju maminu mali operovat v NR, ale kvoli covidu sa 2 roky neoperovalo. Po covide sa objednala a dali jej termin o rok. Nakoniec ju zoperovali v Topolcanoch, lebo termin jej dali o pol roka skor. Mozno skusit obvolat/navstivit viacere nemocnice v okoli a zistit ake su cakacky. Ako surne topotrebujete.

8611
15. apr 2024

@ivasp Ahojte .. dobry den...ako ste boli spokojny s operaciou kolien v Topoľčanoch...jedna sa o moju maminu..je obezna a ma 67 rokokov dakujem

ivasp
19. apr 2024

@8611 musim zistit kto ju operoval, lebo s operaciou nebola spokojna. Teraz po dvoch rokoch bola znovu na reoperaciu 😢 bola na konzultaciu vo viacerych sukromnych klinikach a tam jej povedali, ze bola velka chyba operovat obidve kolena naraz. Na reoperaciu jej operovali uz kazde koleno samostatne. Druhu operaciu mala nakoniec v Piestanoch.