Pôrodnica v Nitre

15. aug 2021

Dobrý den, aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Nitre? Pomaly už rozmýšľam nad tým kam ísť rodiť, a neviem sa rozhodnúť či ísť do bližšej nemocnice v Leviciach, alebo do Nitry ktorá je ďalej. Máte niekto skúsenosti, že to viete porovnať ? Väčšina ľudí mi povie že načo vymýšľam, ale rada by som si vybrala lepšiu variantu, a Nitra ako mesto je vyspelejšie, ale zároveň netuším či aj porodnica je na lepšej úrovni.

marci77
15. aug 2021

skuste popozerat skupinky, urcite je tu aj porodnica Nitra, tam sa skor docitate info a skusenosti z porodov a aktualne info

bambulka1010
15. aug 2021

Ja som rodila v Nitre 🙂 bola som spokojná až na jednu sestričku ale to sa vždy niekde nájde ,, super múdra ,,sestrička . Ale s prístupom a vybavením som bola spokojná

marci77
15. aug 2021
autor
15. aug 2021

Ďakujem, pozriem teda skupinu 🙂

dominica27
15. aug 2021

Ajoj. Ja som rodila prvé dve deti v Nitre 2017 anl 2020. Prvý porod bol skvelý preto som sem šla aj druhýkrát. Druhý pôrod bol tiež dobrý, avšak pani doktorka pochybila keď najprv vo mne zabudla tamponáž a následne ak kus placenty... Už v pôrodnici som vedela, že niečo nie je ok a tak som ich opakovane žiadala o vyšetrenie, toho som sa však nedočkala. Pustili ma domov. Po ďalšom týždni silného krvácania a bolesti spm navštívila svojho gynekológa a bol zhrozený, že mamzle vyčistili a poslali tak domov. Že som mohla vykrvacat alebo dostať otravu. Našťastie sme to spolu doriešili ak keď to bol niekoľko mesačný boj. Tretie dieťatko som teraz 10 porodila v Nových Zámkoch a teda neporovnateľne. Úžasná lekarka aj sestry nie len pri pôrode ale aj počas celeho pobytu. ❤️❤️👌

tonka288
15. aug 2021

V žiadnom prípade nieeee Nitra, zlá skúsenosť, radšej Nové Zamky

vcielkamaja
17. aug 2021

Ja som rodila v juli 2021 a bola som spokojna

lenussa1
11. nov 2021

Ahojte je tu niekto kto nedávno rodil v Nitre som prvorpdicka a počula som aj zle aj dobre recenzie poprípade viete poradiť porodnika a skúseností so zazmluvnenim porodnika?