V ktorom kaderníctve nenechám polovicu výplaty?

29. apr 2024

Ahojte, prosím poraďte kaderníctvo kde nenechám polku výplaty.
Lebo ja neviem, prosím povedzte názor že vy koľko platíte u kaderníčky.
Zmenila som si kaderníčku, som spokojná ale tie ceny. Ja si to nemôžem dovoliť, keď mám minimálnu mzdu. To na začiatku bol extrem keď som platila 220€. Sakra, však toľko by som neplatila ani v Bratislave 😬 Ďakujem za vaše názory

stellarstar
29. apr 2024

220€ som nikdy nenechala u kaderníčky. Na SK keď som sa chodila strihať tak max 20 - 25 euri a tu v AT za strihanie 50 - 60 e

hederamonstera
29. apr 2024

A co ti robi s vlasmi?
Ja za dofarbenie korienkov platim 30eur, mensie mesto

really8
29. apr 2024

Co ti robi s vlasmi? Ja som za stiahnutie cervenej farby, prefarbenie na hnedo a balyage platila 500e. Ale nelutujem. Vlasy mam v neskutocnej kvalite.

jaga18
29. apr 2024

Ahoj skus Zdenku, je na Kriznej ulici, predtým bola na Podzamskej, alebo Michelle, za 3 mostami

lasona
29. apr 2024

Mne nafarbi odrasty, pretonuje spodok, dá masku, podstrihne, vyfuka ..práca cca 2 hodky, cena do 50 eur

sense
29. apr 2024

A čo ti za tých 220 e robila? Pretože od toho sa odvíja aj cena

autor
30. apr 2024

@hederamonstera
@really8
@sense
Keď som platila 220 €, tak vtedy mi robila Micro melír + tónovanie A strihanie končekov.
Potom som platila ešte 150 €, to bolo Odfarbenie odrasty, + tónovanie, + zosvetlovala aj dĺžku. A ešte strihala končeky.

sense
30. apr 2024

No neviem aké máš vlasy, ale ja husté pod lopatky, dávala som si robiť hustý melír, podstrihnutie koncekov a fúkanie a platila som 75 e, okres Ilava

puertorico
30. apr 2024

odkiaľ si ? tie dedinské zvyknú byť lacnejšie , ale podľa toho n akú natrafíš. ja chodím k dedinskej. ale teda tá ide s dobou , robí vlasy super , chodím k nej x rokov a nikdy som u nej nenechala veľa peňazí .

autor
30. apr 2024

@sense no odpadnem, takisto aj ja mám husté a približne pod lopatky. Tak asi tu nezostane.

@puertorico Nové Zámky. Už aj ja som nad tým rozmýšľala že odídem niekde na dedinu ku kaderníčke, tam naozaj zvyknú byť lacnejšie

jaga18
30. apr 2024

Dcéra za toto isté okrem strihania koncekov platila 195e na prednadrazi a nebola úplne spokojná. U Michelle za 3 mostami za to isté dala tuším 75e.

simca06022011
30. apr 2024

tak ja som v BB a nikdy som neplatila taketo palky u kadernikov ... jedine ak posledny rok tak zdvihli ceny, lebo to som teda nebola nikde :DDD a aj to vidno :D
Ono zalezi co speciane si das robit, klasicke meliry, farbenie, strihanie atd.. nikdy som nesla nad 100EUR, a 100 to bola v "luxusnom" salone s kurou na vlasy atd

svokrinjazykmonika
30. apr 2024

Také tie kaderníctva čo sú v panelákoch vedľa vchodoch a volajú sa kaderníctvo Zuzana, kaderníctvo Katka atď.

sense
30. apr 2024

A v Galante som tiež platila okolo 80e minulý rok

puertorico
30. apr 2024

Chodím do Branču . Máš to asi trochu ďaleko , ale ak chceš, môžeš mi kľudne napísať do súkromnej správy a pošlem ti fb mojej super kaderníčky aby si videla aké robí vlasy. Napr len účes má za 15€ čo viem.

limoncino
30. apr 2024

Ja len hypoteticky premýšľam, či sa to tym lacnym kadernickam nejako zvlášť vyplatí, moja sesternica ma salón a tie farby čo používa plus všetko okolo niečo stojí. Plus rôzne školenia, prenajom priestorov..

zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. apr 2024

@limoncino odkiaľ som odišla od kaderníčky aj ona farbila s tým istým. Myslím na značku. Tam som zvykla platiť do 50 €.
Táto nová farby tiež s tou istou farbou, a to platím oveľa viac.
Ale hádam že nie ja budem platiť jej školenie? To by mala zabezpečiť pre seba.

@zuzinabila no odpadnem. To som chcela počuť. A môžem sa spýtať že kam chodíte?

zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinabila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trema
30. apr 2024

@zuzinabila to sa autorke oplati dochadzat zo zamkov 👍

limoncino
30. apr 2024

Nemyslela som, že ty jej máš platit školenie. Ale z niecoho si zarobiť aj na to musí či? Tak som to myslela, proste ak chce niekto správne podnikať so ziskom, mal by si do ceny premietnuť každý náklad.

trema
30. apr 2024

ja chodim tiez ku zdenke na balayage za 60€

hopsas
30. apr 2024

Ja mesačne v BA u kaderníčky nechám cca 80 eur, ide o strihanie a farbu a úpravu

mata211
3. máj 2024

Ahoj Dvory nemáš ďaleko,ja chodím tu k jednej ak chces napíš mi.alebo potom v NZ na korze kaderníčka Petra ...tiež som zvykla chodiť v NZ do kaderníctva,krátke vlasy strihanie farbenie a 50eur preč ...a to boky mi strihala zo strojcekom

nelka93
3. máj 2024

Bývam kúsok od BA, v obci asi 30 km od BA. Za strihanie, umývanie a sušenie som dala 20 eur aj s tringeltom 😅 farbenie u nej stojí asi 20. Už nechodím inde, lebo som spokojna

dorota111
3. máj 2024

Ved sa spýtaj, za kolko mi urobite to a to, alebo pozri cenník, dnes to už majú vyvesené na dverách. V Nitre platím za strihanie, umývanie, farbenie,fúkanie, žehlenie do 50€.
A je to veľmi dobra kaderníčka.
200 by som nedala, ani keby som sa išla vydávať za kolara🙂

bebina23
3. máj 2024

@dorota111 komu chodite prosim?

dorota111
4. máj 2024

@bebina23
@bebina23 ulica Farská vo dvore, je tam aj záložňa

bebina23
6. máj 2024

@dorota111 dakujem