Pitva po zamlčanom potrate

klarka0002
15. mar 2022

Ahojte. Zistili Vám niečo z pitvy po zamlcanom potrate? Potratila som v 8+2tt a čakám na výsledky. Plod nebol vôbec viditeľný iba rastúci prázdny gestacny vak. Toto je môj druhý takýto potrat. Pri prvom mi o pitve nič nepovedali, tak ju možno ani nerobili. Ďakujem za odpovede.

ivus32
15. mar 2022

@klarka0002 ahoj nezistili nič všetko bolo ôk bola som 11+0tt a bábätko zodpovedalo 6+5tt

domka222
15. mar 2022

Nie, ani raz sa nezistilo nič. Vo väčšine prípadov je to tak

rachel36a
15. mar 2022

Tiez mi nic nezistili...potratila som viac krat...ak si mala prazdny gestacny vak, cize anembryomolu,, tak nemajú co "pitvat"..robi sa len geneticke vysetrenie plodovej vody ak vo vaku bola...genetika plodu sa robi ak bolo vo vaku embryjko

lula3108
15. mar 2022

Mne nasli chronicky zapal pri pitve, takze niekedy najdu ale vo vacsine pripadoch asi nie

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzi0911
15. mar 2022

Potratila som v 11tt...nezistilo sa nič...všetko v poriadku...

inaboh
16. mar 2022

@klarka0002 áno, zistilo, MA bol v 8. Týždni, zistila sa chromozomova porucha- trisomia 7. Chromozómu

cukroska
3. nov 2023

@klarka0002 ja som o tom nepočula pred mnohými rokmi. Ani presnú príčinu nezistili. U mňa to bolo určite chorobou v prvom trimestri. Proste to malo tak byť. Ako mi povedal lekár aby ma utešil,príroda si vo väčšine pripadov poradí sama. Nevidím jediný dôvod prečo by ste ešte neotehotnela.A dodnes ďakujem Bohu,že sa nemýlil.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre