Prerušenie tehotenstva v 22. týždni

222edit
29. aug 2014

Dobrý deň, V 22 týždni na morfologickom vyšetreni nám zistili závažnú kostnú dysplanziu plodu, skrátene kosti horných a dolných končatin s ich defromita na dolných končatinách, microganthia plodu, nižšie položene ušnice tak nas poslali do ružinovskej nemocnice na dalšie vyšetrenie a bohužial nam to tiež tam potvrdili, museli sme sa rozhodut ci prerušime tehotenstvo tak sme sa rozhodli že hej, to bol najhorši deň v našom živote. Nasledovalo odobratie plodovej vody aby sa mohlo určit či to bola nahoda alebo či sa to može zase stat, pritom mame skoro trojročnu slečnu doma zdravučku🙂) Porodila som prirodzene a ked som dosla domou to tak na mna všetko dolahlo, neviem normalne spavat, stale sa budim a plačem, uplne som z toho hotova a neviem sa stým vyrovnať možno je to mooc čerstve keď že sa všetko odohralo minuli týždeň, tešili sme sa na nášho chlapčeka a teraz mam oči len pre plač.

trinita20
21. sep 2018

@ester1710 už zo slov cítiť,akym si dobrým človekom,ako mamičky Ti z celého srdca želám,any si bola silná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre