Skúsenosti s hCG po potrate

mmka0070
22. okt 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať máte niektorá skúsenosť pred dvoma týždňami som spontalne potratila v 6tt bez čistenia od vdedy mi dr sleduje hladinu hcg .do teraz pekne klesalo až dnes mi volala že mierne stuplo potrebuje má vidieť na sono v pondelok keď mi robil maternica aj vaječníky boli čisté.mate s tým skúsenosti že po potrate sa zvýši hcg🤔😏

rachel36a
22. okt 2020

@mmka0070 moze sa to stat, ak sa maternica dostatocne nevycistila...ak bude nadalej stupat tak ta poslu na kyret

mmka0070
autor
22. okt 2020

@rachel36a veď najradcsej by som aj išla lebo človek nikdy nevie 🤷som zvedavá čo mi povie dr pondelok

rachel36a
22. okt 2020

@mmka0070 drzim palceky...ja som iba raz nemusela po potrate na kyret...ostatne razy ma vzdy cistili

mmka0070
autor
22. okt 2020

@rachel36a ďakujem.a ak sa môžem opýtať ako dlho si/ste krvácala?

rachel36a
22. okt 2020

@mmka0070 ako kedy...vacsinou par dni, a potom uz normalnu mrchu po sestonedeli..

malicka_mysicka
22. okt 2020

@mmka0070 po dvoch tyzdnoch by si mala mat hcg do 10, kolko mas?

mmka0070
autor
22. okt 2020

@malicka_mysicka minulý týždeň v piatok som mala 27 v pondelok mi bral krv dnes mi volal dr že sa mi zvýšilo nepovedal koľko jednotiek mám iba že ma chce vidieť pondelok

malicka_mysicka
23. okt 2020

@mmka0070 uvidis, ale ak sa ti z tych 27 zvysilo, tak asi spravia radsej kyret aby sa ti tam nieco nezapalilo. Better safe than sorry.

mmka0070
autor
23. okt 2020

@malicka_mysicka presne tak istota je istota 🙏

alikal
23. okt 2020

mne sa nezvysovalo, alebo aspon o tom nevieme, ale klesalo mi az 6 tyzdnov. celu tu dobu som krvacala, ale doktor povedal ze babo je prec a na kyret nemusim, ale pokial sa ti zvysilo, asi to nie je dobre

dejna_
24. okt 2020

@mmka0070 ..keď hcg stúpa tak tam môžu byť tri veci ..buď ste čakala dvojičky a jedno sa neudrzalo a jedno áno ... A môže tehotnosť pokračovať ..
alebo vám tam kúsok z potratu ostal a ten tvori hormón stále ...alebo to bolo molarne tehotenstvo či ako to volajú ...mne o Tom lekárka hovorila keď som išla po výsledky histologie že zistíme či to bola mola alebo bežný potrat ...u mňa našťastie Brežný potrat ...držím palce nech to nie je nič vážne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre