Spontánny potrat v 10. týždni

kathie777
27. jún 2022

Ahojte žienky.
Je tu nejaká baba, ktorá potratila vo vyššom veku po 40ke a podarilo sa jej znova otehotnieť?
Mne sa to stalo pred 16 dňami a až teraz som schopná o tom písať....😪😪😪

caramellka
27. jún 2022

@kathie777 Posielam objatie, tuším ako sa teraz cítiš, ale bude lepšie, aj keď sa Ti to možno teraz nezdá a prežívaš momentálne ťažké chvíle. Verím, že sa Ti opäť čoskoro podarí otehotnieť a všetko dobre dopadne.❤️ Prežila som si to tiež. Držím veľmi palce.

cee_68
27. jún 2022

@kathie777 Ano stalo, normalne som potom otehotnela znovu a vsetko bolo v poriadku. Drzim palce.

evulik79
27. jún 2022

@kathie777 ahoj, bud silna, my zeny musime byt silne! Posielam objatie...
Tiez som prisla o prve babo v 12 tyzdni, mala som 40. A do 2 rokov sa nam narodil nas vytuzeny pokladik 🤗, ma 11 mesiacov a je to zive striebro. Neprestan verit, ze i Tebe bude dopriata takato radost. (hoci vo vyssom veku je to tazsie...)

kakakina
27. jún 2022

Ja som síce mala 37 ale po spontánnom potrate, som další mesiac hneď bola tehotná a mám zdravého synčeka , už ma 11rokov.

kathie777
autor
27. jún 2022

@kakakina .....Dakujem Tebe aj babam za podporu...🙂😘

rachel36a
27. jún 2022

@kathie777 aj mne sa to stalo....prisla som celkovo o 5 deti...az v 43 rokoch sme sa dockali synceka po IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre