Elektronická OČR

rinsh
27. sep 2020

Potrebujem OČR na dcérku. Pediatričku máme dosť ďaleko nato aby som tam zašla osobne. Dalo by sa to aj telefonicky / elektronicky? Za každú radu ďakujem 🙂

danielahamar
27. sep 2020

@rinsh doktorke len nahlásis a posiela ju ona, teda tak to bolo na začiatku aspon, zavolaj si k nej

esyco123
27. sep 2020

@danielahamar Doklad potrebuje aj zamestnávateľ
@rinsh

mogaa
27. sep 2020

@rinsh pandemické OČR už nie sú a ak chceš klasickú OČR pediatrička ju môže chcieť vidieť aby ju vyšetrila keď jej má dať OČR....ale je to individuálne, zavolaj, uvidíš.....

rinsh
autor
27. sep 2020

@mogaa práve že lekárku máme 400km ďaleko. V piatok som s ňou telefonovala ohľadom liečby, ale nie je úplne vyliečená, tak mi ju do škôlky nevezmú.

mogaa
27. sep 2020

@rinsh no na platenú OČR máš nárok len 10dní, ak je dlhšia tak ostávaš na neplatenej....tak jej zavolaj a uvidíš....

dzina007
27. sep 2020

@rinsh no aspon nam OCR vzdy davala na papier. pretoze tam id do poradia cisla. vzdy ho zapisovala aj do zaznamov ze poradove cislo tlaciva pre OCR.
Jedine ak tak ze vystavit vystavi a posle postou alebo niekto vyzdvihne a posle postou. Ide aj koniec mesiaca, zamestnavatel bude chciet papier ak budes doma aby uzavrel mesiac.

rinsh
autor
27. sep 2020

Nikdy som to nepotrebovala tak je to všetko pre mňa španielska dedina. Ale ďakujem baby, zajtra zavolám a uvidím ako to dopadne 🙂