Podanie trestného oznámenia na predávajúcu

lasskonka
23. mar 2017

ahojte. rada by som touto cestou poprosila o skusenosti s podanim trestneho oznamenia na predavajucu na MK. od februara mi nedodala tovar ani nevratila peniaze a nekomunikuje..cele ma to mrzi, ze ma takto okradla, nemala vobec ziadne zle hodnotenia..asi sa to tu deje casto, preto chcem pocut nejake Vase skusenosti, ci sa Vam podarilo nieco vyriesit podanim trestneho oznamenia. nejde o velku sumu, no nechcem aby sa jej to len tak prepieklo..tiez by som chcela vediet ako to chodi potom na policii, ak nemam jej prave meno, atd..

1988majka
23. mar 2017

Pojdes na policiu v mieste bydliska / mozes sa ja dopredu ohlasit a zistit ako to u vas chodi telefonicky/. Vysetrovatel ta vypocuje das im potrebne udaje a dalej by to uz mali riesit oni so ziskanim identity na MK a tak 🙂 drzim palce
alebo napises danej predavajucej ze nech ti hned vrati peniaze lebo pojdes na policiu 🙂

lasskonka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominika6
23. mar 2017

@lasskonka pokiaľ suma napresiahla 266,- tak nevyriešiš nič

1988majka
23. mar 2017

U mna riesili cca 80 e /teda asi to nie je ako trestny cin ale dopadlo to tak tak ze sa mi ta suma vratila/

lasskonka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasskonka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirica
23. mar 2017

@lasskonka ...najlepšie je zverejniť nick....pohľadať ďaľšie , ktoré takto oklamala....potom ísť spolu na políciu...a ked to spolu presiahne 266 ,- EUR, tak sa to bude inak riešiť

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1988majka
23. mar 2017

@lasskonka no u mna to bolo ako zneuzitie platobnej karty neznamym pachatelom tak to sa mi cez banku vratilo. Ja som bola vypovedat 2x a potom mi uz len prisiel list ze je to doriesene.