Prednostné vybavenie pasu

juliet86
5. mar 2024

Ahojte bola som vybavit 6mesacnej pas. Isli sme prednostne. Ale ak potrebujem vybavit pas sebe (nemam ju kam dat) tak nemam narok na prednostne vybavenie len za to ze je so mnou vsak?

aliziana
5. mar 2024

@juliet86 bohužiaľ nie

skeblicka777
5. mar 2024

@juliet86 veď sa objednajte na online termín a nebudeš čakať

alenah31
5. mar 2024

@juliet86 nie - pretože v tomto prípade nie je nutné, aby tam s tebou dieťa bolo. Doklad si budeš vybavovať ty - vieš o tom vopred, vopred treba riešiť kto dieťa v tom čase postráži. Možno otec? Ešte máš možnosť objednať sa online a vieš už cca na kedy ti treba dieťa postrážiť.

juliet86
autor
5. mar 2024

dik dievcata. online tetminy nie su ziadne volne. a otec nie je. ale dakujem 🙂 myslela som si ze je to tak tak ste mi to potvrdili. dakujem

minesasubu
5. mar 2024

My ked sme boli vybavit pas pre syna vtedy mal 3 mesiace , muz si dal tiez spolu snim , obciansky tak isto si muz dal spolu s nim na prednostnom vybaveni
jeden rodic si moze vybavit jeden doklad spolu s dietatom
ak dieta nema obciansky alebo pas tak chod na to takto

bubuzu
5. mar 2024

@juliet86 neviem odkiaľ si, ale napr.v Žiline už nie sú online rozumné termíny, tak sme si dali do Bytče. A tam nikde nikto. Čiže sme mohli aj rovno prisť. A tam mi milá pani na recepcii chcela ešte aj hneď zakliknut prednostné keďže som bola s dcérou.Ani sa nepýtala, či idem kvôli nej