Príspevok pre samoživiteľky

himedzi
2. dec 2022

Neviete, do kolkych dní od podania žiadosti, posielaju tento príspevok na účet? Dostala uz niektorá z vás? Ako dlho trvalo vybavenie žiadosti?

eeffka
2. dec 2022

@himedzi aky prispevok? Myslis k vyzivnemu pod 150?

himedzi
autor
2. dec 2022

@eeffka áno

eeffka
2. dec 2022

@himedzi 30dni od achvalenia, kamoska podala pred 2t,dnws jej prialo rozhodnutie

himedzi
autor
2. dec 2022

@eeffka cize to nevyplacaju s rodinnymi pridavkami naraz? Ale kazdemu osobitne. V hociktorý deň.

eeffka
2. dec 2022

@himedzi podla toho kto kedy poziada, ziadala si? Automaticky nedostanes

himedzi
autor
2. dec 2022

@eeffka ano dnes

eeffka
2. dec 2022

@himedzi tak rataj taky januar

smutnamama1981
2. dec 2022

A taká akou som ja čo nemám žiadne výživné na deti samozrejme nič 😏

huginko
2. dec 2022

@smutnamama1981 a prečo nemá dieťa výživné? Tak asi niekde bude chyba

liloastitch
2. dec 2022

@huginko ak si dobre pamätám tak otec detí zomrel, ale tam by aspoň nejaké sirotské mohlo byť, neviem ako je to presne u pani .

smutnamama1981
2. dec 2022

@huginko ovdovela som

smutnamama1981
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ciernysokol
3. dec 2022

@himedzi a to je prispevok pre zeny na materskej este?

1fifinka1
3. dec 2022

To nie je pre samozivitelky, ale pre deti s výživným pod 150€. Aj keď ma 2 rodičov. Vyplácajú v decembri a v januári. Žiadosti sa dávajú do konca roka.

ciernysokol
3. dec 2022

@1fifinka1 prosim ta a mozes dat nejaky link na to?kde sa o tom pise.dakujem

1fifinka1
3. dec 2022

Ja som si zavolala priamo na úrad práce soc veci a rodiny. Tam mi všetko povedala, na druhý deň som tam šla vytlačila mi žiadosť z pc, vypisala som, doložila doklad zo súdu právoplatný a bolo to všetko. Link bol tu na koňovi niekde. Žiadna iná podmienka tam nie je. Len výživné súdom do (vrátane) 150€. A pýtala som sa kedy vyplácajú, povedala ze december, január. A že podľa toho koľko budú mať žiadosti. Skúsim ten link kuknúť. Ešte sa ma pýtala, koľko majú deti rokov ak viac ako 18 musíš vzadu na žiadosti podpísať súhlas. Tu je link. Komplet. https://www.upsvr.gov.sk/social-affairs-and-fam...

1fifinka1
3. dec 2022

* dieťa musí vzadu podpísať súhlas ak má viac ako 18 rokov

ciernysokol
3. dec 2022

@1fifinka1 dakujem pekne za ochotu a pomoc.