Sprostredkovateľský bonus

21. okt 2021

Ahojte dnes som sa dala zaočkovať 2 dávkou vakcíny Pfizer, ale bez objednania sa aj prvý aj druhýkrát tak neviem kde mám zobrať ten unikátny kód aby sme mohli požiadať o sprostredkovateľský bonus keďže na internete stojí že to musí byť prihlásené do 7 dni od druhej dávky. Zatial mi prišli len 2 SMS a to po prvej dávke keď som sa prihlásila do očkovacej prémie a v SMS stojí len pin a žreb a žiadny unikátny kód. Neviete ajo nato ? 🙂

buberova
21. okt 2021

Príde ti iný unikátny kód

autor
21. okt 2021

@buberova a prosím ťa to mam očakávať do tych 7 dni?

falbala132
21. okt 2021

unikatny kod pride po zaregistrovani sa na stranke Bytzdravyjevyhra.

queen_el
21. okt 2021

Mal by prist automaticky po 2.davke ak si registrovana v loterii. Pride ti kod na 2.zreb a zvlast kod na sprostr.bonus.

adka3321
21. okt 2021

ak si uz zaregistrovana do ockovacej loterie, tak kod ti pride automaticky. ja som tiez po druhej davke (v piatok) stresovala, kde zozeniem ten kod, v pondelok mi dosiel druhy zreb do loterie a v utorok ten sprostredkovatelsky kod

terina25
24. okt 2021

Pridam sa do diskusie ak mozem. Dala som sa v piatok ockovat janssenom. Bez registracie. Zaregistrovala som sa do loterie,no kod mi ziaden neprisiel.takisto som chcela aj ten sprostredkovatelsky bonus,no kvoli kodu zase neviem nic zaregistrovat. A neviem si ani stiahnut dig.kovid preukaz. Lebo mi ukazuje len neplatne a ockovanie vobec. Tak neviem. Moze to byt tym ze je vikend a pridu mi tie kody zajtra aj ten preukaz?

falbala132
24. okt 2021

@terina25 a prisiel ti aspon potvrdzujuci e-mail? babke prisiel e-mail v priebehu par minut a potom sms-ky s kodmi do par dni.

terina25
24. okt 2021

@falbala132 email mi prisiel ze som sa registrovala do ockovacej loterie.

terina25
24. okt 2021

A este ma zaujima ten sprostredkovatelsky bonus. Aj na ten sa musim registrovat? Cize na tej stranke urobim 2x registraciu? Raz do loterie a raz kvoli bonusu?

falbala132
24. okt 2021

@terina25 ak ti prisiel e-mail, tak ti pridu aj sms, tusim sme ju regstrovali v nedelu a sms prisli do loterie v pondelok a bonus v utorok. nic ine nemusis robit zatial, az potom ked ti pride kod na bonus, ten registrovat.

terina25
24. okt 2021

@falbala132 dakujem

tyler91
27. okt 2021

Kedy Vám prišla SMS, že to schválili ? 🙂 v pondelok som registroval sprostredkovateľský kód a stále nič 🙂

adka3321
28. okt 2021

@tyler91 nam schvalenie prislo cca 2 tyzdne po registracii kodu a za 2 dni boli aj peniaze na ucte

tyler91
28. okt 2021

@adka3321 super, takže zbytočne stresujem

tyler91
9. nov 2021

prešli už 2 týždne a stále nič :D