Staráme sa o starých a chorých ľudí

janinah
14. feb 2017

Ahoj. Viem,že toto je stránka hlavne o deťoch,ale skôr či neskôr to skoro každého čaká- postarať sa o chorých rodičov resp. starých rodičov.Zakladám diskusiu o veciach s tým spojených, o vybavovaní kdejakých príspevkoch po úradoch, o pomôckach, ako riešiť lekársku starostlivosť,ako to zasiahne rodinu,ako sa mení psychika chorých a čo s tým.....Vítané sú rady tých,čo už majú skúsenosti aj otázky tých,ktorí to teraz riešia /ako ja/.Nie je to ľahké a nejako rýchlo prebehlo to detstvo aj život s rodičmi,kým boli plne pri sile,prichádzajú choroby,staroba a treba reagovať a chceme reagovať čo najlepšie .....ďakujem za príspevky.

pieksamaki
28. aug 2018

Áno, je tam dôležitá reakcia V správnom čase....my sme V tomto zlyhali na plnej čiare, máme svoje rodiny S malými deťmi A mali sme urobiť viac....nevedeli sme čo a ako.....otec zomrel 23.8.....u nás podľa mňa chybou nás, nevedomosťou a neuvedomením si, že už je starec A že starec potrebujete už úplne inú starostlivost, musí byť na dennej báze......ach jaj

pieksamaki
28. aug 2018

nemali sme skúsenosť, teraz by som už inak robila,zobrala by som ho K sebe....od mamy,ktorá nebola schopná, A nerozumeli si....