Vypovedanie TV a internetu

28. mar 2023

Prosim vas, vie mi niekto poradit?
Koncom aprila sa stahujeme, potrebujem zrusit internet a telku k 30.4 najneskor.
Teraz mi poskytovatel odpisal, ze vypovedna doba je 3 mesiace, a musim za tie 3 mes plne platit net a telku aj ked tam uz nebudem.
Pricom vypovedna doba zacne plynut az 1.aprila, ked ju podam teraz.
Ako sa to da vyriesit inak? Ved neni normalne, ze musim.platit 3x po 22 eur, ked tam bude byvat niekto iny.
Ide o predaj bytu.
Dakujem

alex49
28. mar 2023

Ak máš lehotu aj v zmluve, tak áno platí to.

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
28. mar 2023

To teda určite nie je normálne. Normálne by mali službu ukončiť. Je to neseriozne jednanie.

sima234
28. mar 2023

Aj ja som rušila internet a dali mi 3 mesačnú lehotu.

mima1608
28. mar 2023

Keď to majú aj v zmluve tak napísané, tak s tým nič neurobíš. Tieto výpovedné lehoty sú dosť časté, poprípade pokuty za predčasné ukončenie zmluvy.

januska12323
28. mar 2023

A to buď ešte rada, že si nedostala pokutu za skoršie ukončenie zmluvy.

dusankomoj
28. mar 2023

Niesom si úplne istá,ale skús zistiť,či sa tá služba nedá ,,preniesť" na novú adresu. Sa mi zdá,že niečo také existuje.

autor
28. mar 2023

@martinq54 je to antik...

autor
28. mar 2023

@dusankomoj neda sa, pozeram pokrytie podla mesta a ulice novej. Bozemooj Slovensko.

liusa82
28. mar 2023

S týmto sme mali aj my problém ked sme sa sťahovali a predávali byt.Nová majitelka bytu nechcela ani net čo sme tam mali ani satelit.Kázala nám to zrušiť.A veru lepšie by bolo keby si to nechá a ide iba prepisom dalej.Takto zbytočné výdavky.Jasné že sa na tom nabalujú..ako inak.Proste platiš do vetra za nič.Tuto čo sme v dome sme si nechali aj net aj satelit a problém nebol nikto nič nedoplácal

mandarinka555
28. mar 2023

My sme sa tiež sťahovali a urobili sme to tak, že sme len previedli zmenu adresy a na diaľku nám spojazdnili net, aj TV (tiež sa jednalo o Antik). Takže v stredu nám vypli net na starej adrese a vo štvrtok už bol na novej adrese. Neplatili sme nič za zmenu, len som bola v Antiku podpísať novú zmluvu.

autor
28. mar 2023

@mandarinka555 bohuzial u nas na novej adrese nie je pokrytie😑

maranco
28. mar 2023

Nový kupec by nechcel mať internet?
Ale buď rada za Antik, že to majú bez viazanosti a len 3 mesiace je výpoveď.
Predávaš byt náhle? Lebo si mohla dať výpoveď už v januári a skončilo by to tak ako chceš.
Ak by si mala Telekom tam máš obnovovanú 2 ročnú viazanosť a musíš platiť aj keď nepoužívaš celé 2 roky.