Sekcia v Partizánskom u doktora Nidala

lucka186
31. aug 2020

Ahojte prosím vás je tu nejaká mamička co patrí k dr. Nidalovi pripadne u neho rodila sekciou z dôvodu neotocenia bábätka hlavičkou dole ? Ja som prvého syna rodila prirodzene v Pe a všetko super ale teraz druhý sa neotočil a je už mala šanca ze sa otočí a viem ze on je dosť proti cisárskemu tak neviem co mam čakať. Ďakujem

panda21
31. aug 2020

On síce moc cisárske neuznáva, ale keď je potrebný tak urobí. Ja som chodila na poradne raz týždenne a vždy keď som tam sedela a čakala, šli permanentne aj 3 mamičky na sekciu.. Aj keď som bola na vzdycharni som čakala doktorku, lebo akurát zasivala brucho 🙈

spinone
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucka186
autor
31. aug 2020

@spinone no práveže najskôr mi povedal ze aj tak pôjdem normálne ale keď zbadal môj výraz tváre tak mi povedal ze môžem ísť aj cisárskym ak chcem tak preto neviem co mam čakať

kamlicek
1. sep 2020

Myslim, ze urobi tak aby najma neohrozil nejako zivot dietatka, takze ja by som sa nebala. Aj ja som vela pocula o nom, ze snazi sa za kazdu cenu prirodzeny porod, ale su situacie kedy sa to proste neda a tam idu jeho presvedcenia bokom.

kathy1
13. sep 2020

@lucka186 moju sesternicu nechal rodit cez 20h ,ked mala maleho otoceneho KP. Ja som tak mala tiez a sekcia v TO. Aj dr. mi povedala,ze ona by sama isla sekciou. Moc sa na sekciu u neho nespoliehaj.

lucia147852
13. sep 2020

Ak chceš isto sekciu šla vy som do TO. Nerodila by som dieťa KP prirodzene. Chlapca už vôbec. Môj muž tak bol. Svokra hovorila že najhorší pôrod, muž skoro umrel. Dlho bol potom v nemocnici. Už jej hovorili že sa má na najhoršie pripraviť. Ona mala potom brutal zdravotné problémy. Dlho nemohla znova otehotnieť čo sa voľačo posralo a hneď narkóza a na sálu.

juliet86
13. sep 2020

@lucka186 v kochu je indikacia na cisarsky pri kp ak si prvorodicka a dieta odhad vahy nad 3500 gr pri druhorodicke nad 3700gr. tiez zalezi ako ti nalieha a ako je b brusku poskladane. v kochu robia aj obrat externymi hmatmi ma cxa 50percentnu uspesnost aj to mozes skusit. drzim ti palce. m9ja.mala b9la non stop kp odhady vahy 3700 potvrdene dvoma doktormi nakon8ec ma 3300. sla cisarskym a som rada aj ked bolest jak svina a tazke dojcenie. ma ale probpem s klbikmi. nezanedbaj balenie na siroko a najdi si dobreho ortopeda pre babo

dellitta
13. sep 2020

@lucka186 Aktualne tu lezim od pondelka na gynde a za ten cas co som tu (uz to bude tyzden) sa tu nazbieralo par mamiciek,ktore mali sekciu. Naposledy vcera,maly bol otoceny KP,mamicka v 37tt,ale bol tam aj iny problem,ako vysoky tlak a bielkovina v moci. Tak sa to rozhodol ukoncit. Obaja su ok

danielyn
13. sep 2020

@lucka186 no to je pravda.... 🤪 Ja som rodila pred 9rokmi skoro.... Bol pri porode.... Majercik ma poslal k nemu lebo maly mal snuru okolo krku... Namiesto cisarskeho som musela rodit normalne...maleho ked som tlacila von snura okolo krku ho tahala nazad... Takze asi tak. Aj ked maly sa vdaka nemu narodil fialový a je trosku,, spomaleny. Inak je to bystry a vnimavy syncek...

kalkulacka111
13. sep 2020

@lucka186 je tu skupina Pôrodnica Partizánske tam sa pýtaj.

vlcica89
14. sep 2020

@lucka186 ja som mala u Nidala rodit pred dvoma rokmi prirodzene lebo mala si sedela na ritke... bola malinka a presvedcil ma na prirodzeny... aj ked som nebola o tom presvedcena ze to bude ok... predsa len som vela citala ze deti by sa nemali rodit prirodzene ked su KP...ale to plati len pri chlapcoch. Kazdopadne v den porodu mal Nidal volno a skoncila som u Mudr. Nadzama sekciou. Podla mojho gynekologa jeden z najschopnejsich na sekcie kedze ma topolciansku “skolu”. Neviem preco ale k Nidalovi sa celkom bojim ist ... 🤷‍♀️ Asi kvoli reciam.

nykushka6
16. sep 2020

Mne robil dve sekcie neplánované - deti boli dolu hlavičkou. Prvu mi robil akutnu v r.4/2012 a druhú r.5/2019. Nemal najmenší problém, pri prvej nebol moc nadšený, lebo som nevedela tlačiť, malej už klesali ozvy. Druhú už ani neriešil. Keď som bola v pôrodnici v ten deň robil ďalšie 3 neplánované ...

maska971
21. sep 2020

Ja som rodila svoju druhu dcerku sekciou v Pe doktorom Nidalom a musim povedat ze bol profesionalny a velmi mily.

era777
22. sep 2020

Ja som mala tiez u neho sekciu vo februari a parada, 17:40 som sla na salu, este tam ma nachystali a 17:55 bol uz maly aj von, vsetko bolo v poriadku ...o 19 som uz na izbe kecala s muzom 😁 na dalsi den som behala ako lan, maleho mi hned dali na izbu, jazva len tenka ciarka ...vsetko bolo super ....niet sa coho bat