Prečo zmizol Hipp šípkový a jablkový detský čaj?

upam
4. sep 2014

Moja mala tieto caje ma rada a zrazu ich neviem kupit - púoradte nahradu - najlepsie bio caj a mam pocit ze ten detsky sipkovy je taky jemnejsi ako bezny sipkovy nie je kysly...

lilly0812
5. sep 2014

@upam čaje HiPP na http://www.feedo.sk/shop/hipp-bio-sipkovy-caj-2...
HiPP BIO Šípkový čaj 20x2 g 2,79 €. Mali by ponúkať aj jablkový.

upam
autor
10. sep 2014

Hm podla mna realne nemaju - vyzera to ze ich uz nerobia, kupila som ine dva jeden mala nechce a z druhehonsa asi vyhadzala, neviem ako ju naucit pit dostatok tekutin..

lilly0812
11. sep 2014

@upam ak je naučená na čaje HiPP tak skúsim kúpiť iný značky HiPP, môjmu malému chutia instantné nápoje. Čo som uviedla ten link na Feedo tak vyzerá, že majú tie BIO čaje skladom. Možno ešte v lekárni by ich mohli mať.

upam
autor
11. sep 2014

@lilly0812 instantne napoje je katastrofa to je samy cukor pozri zlozenie - ja napriklad nemam rada sipkovy caj lebo mam zvysenu kyselinu ale tento hippacky bol super jemny dopijala som po malej uplne pohoda ani jej nezhrosovlaj reflux... kupila som nejaky iny ze jablkovy s inulinom katatrofa kysly

carodejnica
11. sep 2014

@upam tu píšu že sú stiahnuté, dnes som to čítala, inak moje deti sú naučené na čistú vodu z vodovodu 🙂 http://financie.etrend.sk/osobne-financie/najva...

lilly0812
12. sep 2014

@upam to ma nenapadlo. Tak potom este jedine v lekarni.

zuzin78
13. sep 2014

Zacali vyrabat iny hipp a ten je chutovo onicom , samy cukor, ziadna chut po ovoci .

upam
autor
18. sep 2014

Instantny nechcem podla zlozenia je to cisty cukor _ napis na baleni: na 100g je 95g sacharidov z toho cukrov 94g. Strcila mi ho do ruky pani v lekarni ze ved aj to je hipp no za skoro 6e kupim omoc viac cukru 🙂

upam
autor
18. sep 2014

@carodejnica ani sa nedivim tie instantne su humac. Ja zhanam sypane v sackoch, cisto bio sipky a jablko s feniklom, nasla son este v tescu takbspravim zasobu lebo iny jablkovy caj ze pre deti od ineho vyrobcu je fakt kysly a podla mna ah aromatizovany

ruzovy_gunar
3. jan 2015

zmizol lebo sa vypredal🙂

siu04
26. mar 2015

ahojte.mam na predaj takyto caj.uz len dva ks.trvanlivost je do 31.5.2015
nemate niektora zaujem?mojmu malemu nechuti a je to skoda vyhodit.1ks stal cez 5e.ak by bol zaujem,dala by som za 3e a postovne 1,10.dakujem