Plienky Wickies a Baby Nappies Kaufland

anicka246
8. mar 2014

Ahojte žienky prosím vás nemáte niektorá skúsenosti s týmito plienkami? Je na nich dobrá cena, len som ich ešte nemala nikdy, používame len toujours.. Dakujem

dudka25
8. mar 2014

My pouzivame tie v pravo a su velmi dobre.Asi jedine,co mi maly okrem pampersiek neprecikal..

ianitka
8. mar 2014

u nas zvitazili tie baby kaufland - jedine, z ktorych sa nevyhadzal a nesmrdeli mi, s precikanim problem nebol @anicka246

cinnamon111
8. mar 2014

aj ja som pár krát mala, tie BABY Nappies, boli celkom fajn, podobali sa plienky z Lidla a tie sú výborné

helka107
8. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...

anicka246
autor
8. mar 2014

A majú aj gumičku po bokoch ?

vevinaaa
8. mar 2014

Maju aj gumicku, my pouzivame wickies, nam stacia, nie su parfumovame, su lacne, nam vyhovujuhlavne v tom ze dcerka vedela precikat rozne znacky, od obycajnejsich po orandzove pampersky, je buchta a tie pampersky ju zacali casom rezat odkedy sme presli na wickisky neprecikavala sa a nerezali /teda nebola v tom stiahnuta/ teraz ich pouziva syncek takmer od narodenia a prinom som s nimi tiez velmi spokojna.. Zalezi na tebe, nam je fuk aka je plienka hlavne ze splni ucel a na reklamne oblbovaky moc neverim 🙂 niekedy staci skusit aj ine znacky a sama zistis co je pre vas naj 🙂

anicka246
autor
9. mar 2014

@vevinaaa no ved my sme už mali tiež pampersky, happy, huggies.. a toujours tie sú zatiaľ naj, dneska ideme kúpiť tieto wickies a uvidíme .. 🙂

vevinaaa
13. mar 2014

@anicka246 musis vyskusat a uvidis, ktore sa.ti budu najviac pozdavat..tie z lidlu som tiez skusala boli fajn ale sme na wickidoch🙂

oblecenieavecicky
13. mar 2014

My používame len tie. Vyhovujú nám cenovo a hlavne kvalitou. Drahé pampersky mi malý vždy precikal, tieto nie.

sandri2014
15. jan 2017

ahojte maminky poradte mi prosim nejake dobre odskiusane plienky velkost 6 okrem pamper, pampers su straaasne drahe a mala sa mi ani za boha nechce pytat na wc, na nocnik,,, dakujem

semila001
13. jún 2017

Aké skúsenosti z obrúskami huggies ?
A z plienkami Dada ?
Ďakujem