Ktoré vložky po pôrode sú najlepšie?

suzy29
29. dec 2014

Aké sú podľa vás najlepšie?

dasenka1203
29. dec 2014

tescovske poporodne, dobra cena aj kvalita v pohodke 🙂

bubula_007
29. dec 2014

Mne sa tie z Tesca veľmi nepozdávali, ale pár dni som vydržala, potom mi stačili naturella vložky.

mitomi
29. dec 2014

Ahoj,obycajne vlozky Lidie. 😲

pribinak
29. dec 2014

Ja som tie pôrodnícke používala len v pôrodnici, doma som používala Always (take ako ked mam menštruáciu)

norcima
29. dec 2014

Ja som mala zo zdravotnickych potrieb tieto http://www.babytip.sk/hygienicke-a-kupacie-potr.... Boli super. Su dlhe a bez lepiaceho pruzku. Mala som aj z tesca, ale tie neboli take dobre. Doma som uz pouzivala potom alwaysky 🙂

lenka.s
29. dec 2014

vyskusala som viac druhov, ale najlepsie boli porodnicke vlozky batist flower

cabby88
29. dec 2014

V porodnici som pouzivala tie tesco poporodne,su super,aj cena dobra...no a po prichode domov som pouzivala naturella tie hrubsie,neskor tensie 🙂

micha1979
29. dec 2014

poporodne vlozky, predavaju v lekarni - SAMU klasic 🙂

marcela_mate
29. dec 2014

Ja som kupovala v lekarni, mala som znacku bella. Na porodnu salu a na noc na prve dni boli super tie velke, na den som mala strednu velkost. Po 5 dnoch som pouzivala uz normalne, take na ake som bezne zvyknuta 🙂

evitka83
29. dec 2014

Najlepsie boli tie tesco nocne, pretoze sa nelepia zospodu na pokozku, co je na nezaplatenie, ak mas sitie. Ja som na tom ficala skoro mesiac

misinka26
29. dec 2014

V tescu také ružové, boli super na prvé dni potom už normálne 🙂

katrinka8
29. dec 2014

Hneď po pôrode do pôrodnice jednoznačne Tesco - taký ružový obal, sú to špeci popôrodné, majú ich pri detských veciach (cumlíky, kozmetika, bábätkovské hračky) - na spodných regáloch, treba sa zohnúť 😉 Mne tie zo zdravodníckych pomôcok - SAMU - nevyhovovali. Doma už bežné.

zabka79
29. dec 2014

tie tesco vložky sú síce veľké ale mne sa hneď zdeformovali a bola som zatečená na krajoch aj tak...mne najviac sedeli dve obyčajné z pôrodnice erárne...tie boli aspoň tvrdé a neohýbali sa toľko...

sonka_d
29. dec 2014

..akekolvek a staci 1 balik. Ak by si v porodnici nedostala erarne, rodina rychlo dokupi v lekarni. Doma si aj tak uz das normalne..

bonaqa2013
29. dec 2014

Hneď po porode čo najhrubšie. do niekoľkých hodín veľké krvácanie prestane a potom Ti budú stačiť aj normálne vložky.

iva1009
13. jan 2015

myslite ze povolia napr nocne always, ktore saju dobre a su aj velke? lebo tie co som si kupila v lekarni so hrozne, sak to su obycajne Lidie ktore sa zdeformuju a budem ako partizan spipnava

alobalka
25. jan 2015

Samu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre