Sex po cisárskom reze. Ako to je?

nikusaaaaa
15. dec 2009

Mám takú možno divnú otázku, ale netuším ako to tam dole teraz je...som skoro 3 týždne po cisárskom reze, rana ok, aj ja sa cítim ok a chela by som už vyskúšať sex..ale bojím sa ako je to teraz s tou maternicou? keď aj tá bola zašívaná, nehrozí jej žiadne roztrhnutie alebo také niečo? či tam sa úd vôbec nedostane? ako to je? ja som z toho debil!!!

blazka24
5. feb 2015

@ppia už máme 5 ročného syna a muž mi zatiaľ nezahol, spolieham sa na vetu - ctíš svou vlastní skušenost? 😉

nasta55
5. feb 2015

@blazka24 ak ti nezahol tak si vaz takeho chlapa.

blazka24
6. feb 2015

@nasta55 v tomto som dosť náročná, tak ako si má chlap vážiť ženu si má žena vážiť chlapa, takže ako on nezahýba mne, ja zase jemu.............som proste náročný typ človeka 🙂

ppia
13. feb 2015

@blazka24 áno cítim veru 🙂 tiež som ho mala za svätého, že to on nikdy nespraví a bulikal mi rovnaké veci že cosiiiii nieee , ale opak bol pravdou :D ale co teraz s nim cakam babo tak nuz :D ako ja som to nemyslela v zlom sak ale su to chlapi a sex proste mat musia,( mne tiez keby chlap rok odmietal tak by mi to urcite neprislo normalne) ten co hovorí opak tak potom nieje nieco v poriadku ;)

nikoleta91
10. feb 2016

Ahojte, chcem sa spýtať či môžem mať už pohlavný styk ked som 4 týždne po cisarskom reze..dolu mam všetko v poriadku a citim sa dobre. Máte niektorá stýmto skúsenosť? dakujem..🙂

evicka547
10. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

ked sa citis dobre tak by si uz hadam aj mohla

nyusika
10. feb 2016

@tinad toto je akoze vtip ?? 😀 😀 😀

ako moze niekomu len tak nahodou vklznut ?? 😀 😀 😀

radka816
10. feb 2016

@nikoleta91 ahoj urcite mozes neboj sa ☺ hlavne opatrne zi zaciatku ..ja som mala 16dni po a uplne super 😊

pitrova
6. jún 2019

@sirell coje petting

nicci254
8. dec 2019

No ja si myslim ze je to individualne podla toho ako sa zena citi.. verte ci nie ja tyzden po sekcii som uz nevedela ze ma rezali..citila som sa super a nic ma nebolelo..podla mna sex moze byt aj skor ako 6 tyzdnov ale treba brat ohlad na celkovy stav a samozrejme dodrzat hygienu a celkovo aby to bolo prijemne pre oboch partnerov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre