Zmena zdravotnej poisťovne

berenice8
9. jan 2015

Dobry den/Ahojte
chcela by som sa spytat.V decembri 2014 tu boli babenky z poistovne union...rozpravali sme sa a tak...a zdalo sa mi to ako dobry napad zmenit poistovnu tak som podpisala papiere pre seba a deti, zo zaciatkom v roku 2016, ibaze potom som si to nechala prejst hlavou a chcela by som zostat v tej ktorej som teraz...ked v roku 2015, v septembri, zmenim poistovnu zase na tu ktoru mam, tak vlastne zostanem v dovere?
pre zhrnutie...
union od roku 2016/1/1
dovera ked podpisem zmenu 2015 do dovery, tak sa to neprepise?
viete mi s tym niekto poradit? alebo musim ten rok zostat v unione?

dakujem

sissy27
9. jan 2015

@berenice8 a keď už si si to teraz premyslela, nebolo by jednoduchšie zavolať priamo do unionu a zrušiť to, čo si podpísala? 😅

besnota
9. jan 2015

@berenice8 aj ja si myslim, ze je lepsie kontaktovat union a zrusit to, tak co pises, neviem ci by to fungovalo, aby si potom neostala prekvapena

trish31
10. jan 2015

@berenice8 zalezi co mas napisane na prihlaske...ak mas napisane ze si poistencom od roku 2016 tak zavolaj do poistovne na call centrum a budes musiet pravdepodobne poslat pisomnu ziadost s odovodnenim.

tina2213
7. apr 2015

Ahoj .ako si to vyriešila? Je to divne pretože prepoistit sa dá iba od januára do septembra. A prečo si si to rozmyslela,union je fajn.deťom plne preplaca strojček na zuby,pecatenie zubov. Veľa očkovaní preplaca,nakratsie čakanie na plánované operácie. Ešte aj dáva klientom 10eur ak pravidelne absolvujú preventívne prehliadky a mnoho iného