Ako a odkedy sa prejavujú poslíčkovia?

katarinocka1989
22. júl 2013

Ahojte maminy, chcela by som sa Vas spytat, ako sa prejavuju poslickovia a od ktoreho tyzdna asi?
Dakujem vopred za kazdu jednu odpoved 🙂

swojska
22. júl 2013

ahoj mne zacali tak 2mesiace pred porodom,,brucho mi tvrdlo ako krabica trvalo to niekolko minut

anicka246
22. júl 2013

A môžem sa ja spýtať, čo sú to tí poslíčkovia ? 🙂

adka12
22. júl 2013

Mne začali tak mesiac pred pôrodom, také menštruačné bolesti hlavne v noci. No a tvrdnutie brucha som mala od 17tt takže to ani nespomínam, ale tiež to patrí k poslíčkom. Sú to vlastne nepravidelné bolesti. Ak by začali byť pravidelné, ide o rozbiehajúci sa pôrod.

katarinocka1989
autor
22. júl 2013

Mne brusko skoro vobec netvrdne, len niekedy ma zacne boliet - ako pri menstruacii a dost silno, no a potom to prejde, a ta bolest preraza az do krizov...moze to byt ono? alebo mam ist k lekarovi? ako nie je to nic strasne, ale tak som tehotna prvy raz tak neviem...

galaxy
22. júl 2013

@katarinocka1989 myslím, že áno. Aj ja to tak mám.

pingu1
22. júl 2013

mne brucho tvrdne aj 10x za hodinu, zalezi od dennej namahy

maca1207
23. júl 2013

no mne uz poslickovia chodia od 6mes a teraz bolestivejsuie,ale nachvilku si lahnem nabok,bo sa uchytim stola a vpredklone predycham 😀 akokeby som sla rodit 😀 ..ale to su dobre predzvesti,ze sa nam telo pripravuje na porod...ak su v pravidel intervaloch,treba utekat do nemocnice,ide pravdepodob o robiehajuci sa porod

katarinocka1989
autor
23. júl 2013

No to som rada ked si precitam aj takuto skusenost...ja som chcela ist s tym na pohotovost 😀

aneet112
23. júl 2013

Poslíčkovia ma budili v noci asi mesiac pred porodom.stavalo sa že som mala bolesti brucha aj každych 10 min. celu hodinu už som myslela že pôjdem.....a potom som zaspala 🙂))) a bol pokoj.....

grundia
23. júl 2013

Tak to neviem,ja som ich nemala.Nie kazda ich ma.

86andy
25. júl 2013

@katarinocka1989 Ahoj pozeram že sme približne v rovnakom týždni. Mna zase trapia kŕče v podbrusku len rozmýšľam či to nie je skoro na poslickov.

katarinocka1989
autor
25. júl 2013

@86andy Vobec nie, mne doktor povedal ze to je uplne normalne v tomto stadiu, dokonca niketore tehulky to mavaju o dost skor, takze to je v pohode...a mne sa to tiez prejavuje najprv ako tvrdnutie bruska a potom krce...

tepka
20. sep 2013

@katarinocka1989 hm ja to mam take menštruačne bolesti od dnes rana ale som len v 25tt to ma znepokojuje

marikago
20. sep 2013

Ja som druhy den po porode 🙂 ,,,,poslickou som mala od rana citila som pravidelne velmi slabe bolesti do krizou ked som chodila alebo sa postavila som to uz necitila ale cely den som citila ze to asi uz pride a v noci ma manzel musel odviezt lebo sa to uz dako velmi rozbehlo s poslickou az na kontrakcie s ktorych som aj potom rovno porodila krasnu dcerku
,a termin som mala len 30.9,,,,pozeram ze sme tu viacere septem rove prajem dobry a rychly porod ,,ja sa uz v nedelu tesim domkou

ramona22
21. apr 2023

Posličkovia sa možu prejavovať aj horučavou zo spodu bruška nevie mi niekto poradiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre