Ako rozpoznám plodovú vodu?

lucka1989
8. jan 2012

Ako rozoznate plodovu vodu?

lypka
8. jan 2012

@lucka1989 hlavne podla toho asi, že sa nedá zadržať tak ako moč, jednoducho ked to tečie tak to tečie

martina2001
8. jan 2012

@lucka1989 ak ti odteká pomaly nezistíš to, ak máš podozrenie šup na pôrodnicu, majú tam roztok ktorým ti to zistia, len nezabudni dať vložku aby niečo zachytila 😉

lucka1989
autor
8. jan 2012

@lypka no lenze ja mam vytok a doktor mi povedal ze tam nemam plodovu vodu ale pre istotu sa pytam.

lucka1989
autor
8. jan 2012

@martina2001 ja mam vytok.teda ten ja mam stale.doktor povedal ze tam plodova voda neni ale pre istotu sa pytam

martina2001
8. jan 2012

@lucka1989 neviem potom, neter mala podozrenie a bola preistotu v nemocnici, mne praskla a vytiekla naraz

lucka1989
autor
8. jan 2012

@martina2001 jaj no aj tak dakujem za radu...mam este vyse mesiaca do terminu ale mam strach ze uz dlho vnutri nevydrzi

nibiru
8. jan 2012

podla mna mala taky specificky pach ako nemocnica len tecie nezastavis to treba si dat vlozku a ist do porodnice.mne najprv v sobotu odysla zatka a na druhy den odysla voda poobede o 16tej a druhy krat mi odtiekla o druhej v noci tretikrat hodinu pred vytlacenim malej ona sa piebezne doplnuje.

lypka
8. jan 2012

@lucka1989 ja som mala najskôr bolesti a potom to naraz zo mna vyšplechlo, takže neviem aké to je ked odteká pomaly, ale ak máš výtok a doktor o tom vie, tak myslím, že sa nemusíš obávať, ale ak predsa tak chod radšej skontrolovať

martina2001
8. jan 2012

@lucka1989 prečo máš ten pocit?

lucka1989
autor
9. jan 2012

@martina2001 ja neviem.lezala som v nemocnici lebo sa mi krcok skracoval a teraz uz len cakam ci to zasa na mna nepride

evka4
9. jan 2012

@lucka1989 daj si vlozku a chod do nemocnice. tam ti na nu naleju specialny roztok, ktory im ukaze, ci to plodova voda je alebo nie. radsej chod, lebo ak ti naozaj odteka plodova voda, je stanovena doba, do ktorej by si mala porodit svoje dieta, ktore moze byt inak vystavene infekcii.

feb13
10. jan 2012

@lucka1989 Ahoj mne voda odchadzala tak, ako keby som sa pocikavala, co sa inak v poslednych tyzdnoch aj stavalo 😅 teda ten moc obcas troska unikal... ale s tou vodou to bolo napadne casto, aj kazdych 10 minut, netiekla kontinualne ale najma pri nejakych pohyboch, napr. vzdy ked som sa postavila som citila ze vytiekla jedna davka a bolo toho aj viac, z toho mocu unikal par kvapiek ale z tej vody niekedy tolko ze mi uz intimka nestacila musela som si dat normalnu hrubu vlozku a po kazdej narazovej davke ju vymenit. Ked je moc velmi riedky tak nema extra farbu ani zapach ale da sa odlisit od vody na zaklade toho ze plodova voda je hlienovita. A da sa kupit aj v lekarni na to taky test, len zvycajne je to na objednavku lebo je drahy tak ho na sklade nemavaju.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre