Aniball

janulka5988
4. aug 2018

Ahojte 🙂 Chcem sa spýtať, tie čo cvičii s Aniballom, nebáli ste sa zranenia pri samotnom cvičení ? Hlavne už pri tých väčších obvodoch. Ďakujem za všetky odpovede 🙂

evittam
4. aug 2018

@janulka5988 Mas tu minimalne 2-3diskusie o tom istom. Zbytočná dalsia.

janulka5988
autor
4. aug 2018

@evittam čítala som tu vela diskusíí, ale konkrétne to, čo sa pýtam som nenašla...

evittam
4. aug 2018

@janulka5988 Tak hladaj lepsie.

stanicka22
4. aug 2018

Ahoj ja som cvičila s aniball, ale žiadne zranenie som veru nemala.... Vždy som si nafúkala len koľko ma to pustilo...

laskykvet59
5. aug 2018

Je aj skupina cvicime s Epinom/Aniballom. Tam sa dozvies vsetko.

taly215
5. aug 2018

Ahoj. Aj ja som cvicila s aniballom. Ano, na zaciatku som si hovorila, ze tych 30cm nemozem nikdy dat, ze je to nemozne a ze ma roztrhne na dve polky🤣 ale postune kazdym jednym cvicenim som sa posuvala na vacsie a vacsie cisla😊 niekedy to islo pomaly, ale vzdy som sa posunula aspon o par mm alebo cm vpred a to ma hnalo😊 a nakoniec som skoncila na 32 cm co som si na zaciatku ani vo sne nepomyslela😊 takze neboj sa, ak na to pojdes pomaly na nic nebudes tlacit a naliehat, dosiahnes to aj ty😊 drzim palce.

janulka5988
autor
5. aug 2018

@taly215 dakujem moc😊😊

saxana000
5. aug 2018

@janulka5988 neublizila som si ale ku koncu som trenovala uz iba vo vani lebo mi pkkazde pri vytlacani cvrklo😝

lienka21211
9. aug 2018

dobrý deň, tiež som cvičila a mala som obrovský strach, aby som neublížila sebe alebo bábätku... napokon som to dotiahla až na 30cm. určite odporúčam použiť lubrikačný gél, hlavne pokojne, netlačiť na pílu. želám všetko dobré 🙂

malinajahoda
20. aug 2018

Ahoj janulka 5988, ja som cvičila s Aniballom a nakoniec sa ukázalo, že úplne zbytočne, lebo som rodila cisárskym. Ale od začiatku to cvičenie bolo veľmi bolestivé. Keď som si ako tak zvykla na danú menšiu veľkosť, musela som si to znova zväčšiť postupným zvyšovaním počtu stlačení balónika. Takže za seba môžem napísať, že mňa to bolelo po celú dobu cvičenia. Cvičila som každý deň pol hodinu.

malinajahoda
20. aug 2018

Janulka 5988 a ešte som zabudla, že som používala pri cvičení aj lubrikacny gél samozrejme. A ako tu aj ostatné dievčence písali, takisto som začínala od len jedného nafuknutia až som sa dostala po 27 cm. Cvičila som ale mesiac pred pôrodom. Tiež som si zo začiatku myslela, že to nedám, ale na konci posledného cvičenia som bola prekvapená tou veľkosťou 🙂.

janulka5988
autor
20. aug 2018

@malinajahoda dakujem za odpoved 😊 ja uz som aj po porode. podarilo sa mi nacvicit len 25cm ale aj tak to pomohlo a bola som bez nastrihu, len male natrhnutie. takze urcite odporucam 🙂

malinajahoda
20. aug 2018

@janulka5988 Neďakuj 🙂, určite ti neodpoviem takým spôsobom, že taká téma už tu bola. Keďže to mám za sebou a mohla som ti nejak poradiť, to by ma potešilo. Ale ako vidím, napísala som neskoro 🙂. Kedy si rodila? Máš chlapčeka alebo dievčatko? Aj tých 25cm je úctyhodných. Pekné číslo 🙂. Aj to pomôže pri pôrode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre