Aniball cvičenie

denise17
26. máj 2020

Ahojte baby, tie ktoré ste poctivo cvičili. Ja som začala druhý deň, ako ste cvičili vy? Každý deň?viackrát denne?ani sama neviem či to robím správne, dala som 23cm ale ku koncu to tak dosť zabolelo, ale to aj pri 21cm deň predtým. Bolelo Vás to na hrádzi tiež stále aj keď ste už cvičili niekoľko dní a zvyšovali priemer? Či aký ste mali postup vy? Viem u každej je to iné 🙂 ďakujem dopredu

ayanamirei
26. máj 2020

https://www.modrykonik.sk/group/6626/ tu najdes viac odpovedi 🙂
@denise17

kiki68
26. máj 2020

@denise17 kazdy druhy az treti den. Podla pocitu. Ci sa dole zrichtujem alebo pohoda

kataka10
27. máj 2020

@denise17 ja som necvicila moc poctivo, nacvicila som 26cm a stacilo to na porod bez nastrihu. Takze cvic v klude podla pocitov. Mega vela cm netreba. Ja som po kazdom cviceni robila aj masaz hradze olejom. Tak to mozes tiez skusit.

denise17
autor
27. máj 2020

@kataka10 tých 26cm si aj vytlacila?lebo niektoré baby len že nafukli vnutri, pocvičili akože tlaky ale potom sfukli a vytlačili von uplne

kataka10
27. máj 2020

@denise17 ano vzdy aj vytlacila 2-3x take nafuknute. To je pointa toho cvicenia, lebo treba roztiahnut celu hradzu.

denise17
autor
27. máj 2020

@kataka10 a nebála si sa že ťa roztrhne laicky povedané?ja som už pri 23cm zaťala zuby jak to pálilo jak to šlo von.nechcem sa zraniť ešte pred samotným porodom :D

kataka10
27. máj 2020

@denise17 samozrejme treba velmi opatrne. Ak je to moc neprijemne, uber z priemeru a opakuj viackrat, potom ked to je OK, pridaj. U mna bolo tych 26cm taka hranica, ze viac uz by mi bolo velmi neprijemne, tak som na tej hranici nakoniec zostala. Treba pozvolna zvysovat, aby si stale mohla byt uvolnena a neporanila sa. Nie je treba dosiahnut super velky priemer. Takych 30cm by som napriklad ja urcite nenacvicila a ani nebolo treba. A odporucam po cviceni aj tu masaz hradze s olejom. Hradza ziska elesticitu a olej aj trochu zahoji podrazdenu pokozku.

denise17
autor
27. máj 2020

@kataka10 vieš čo ja som dnes skusila že na 24cm, 2x som dala, a pri poslednom mi asi praskla cievka, tak som prestala.ako dlho si zvykavala cvičiť?ja som asi dnes okolo 40-50min. Je pravda ze som začala neskoro, mám týžden do TP, ale nechcem to vzdať.no ked som.citala.že niektoré dali 31-32 cm ja že čo??že to nedám určite. Už teraz mám gol že na 25cm :D ten olejček si kupovala v lekárni?

kataka10
27. máj 2020

@denise17 cvicenie mi trvalo asi 30 min ale neviem presne, nestopovala som to. Ja som vzdy zacala s mensim rozmerom na rozcvicku a potom som skusila posledny rozmer a ak to islo tak o 1-2 nafuknutia viac a to som vytlacila tak 2x a stacilo. 24cm je pekne cislo. Olej som kupila Saloos olej na masaz hradze v dm drogerii.

nika8491
30. máj 2020

@denise17 ja som nacvicila 2x po 21cm a moja mala 33cm hlavu plus rucicka (isla na supermana ) netrebalo nastrih.. je to o tom, ako to mas nastavene v hlave. 😉 Takze neboj, vsetko dobre dopadne. Drzim palce a pri kontrakciach mysli len na babatko, ze sa k tebe posuva blizsie a blizsie..mne to velmi pomohlo . Drz sa

lili929
31. máj 2020

@denise17 ahoj, ja som sa snazila cvicit kazdy vecer, zhruba taku polhodinku. Zacinala som vzdy od najmensieho priemeru az som sa dostala k cislu, ktore som nacvicila den predtym. Potom som skusila pol centimetra az centimeter pridat, parkrat pocvicila s tym najvyssim priemerom a hotovo. Nic nasilu, niekedy som aj par dni stala na rovnakom cisle.

levika26
20. júl 2021

Môžem cvičiť s aniballom aj keď som už na jeden prst otvorená..? Trochu sa bojím aby som si neublížila alebo nevyvoláva pôrod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre