Aniball pri pôrode a po pôrode

zuzicka173
25. okt 2015

Prosim Vas, ma niekto skusenosti s aniballom? Pomohlo to pri porode? a co po porode...neostali ste uz "velmi roztiahnute" ?? moj gynekolog ma tym nastrasil,no uvazujem nad toutou pomockou... dakujem za kazdu odpoved/ skusenost 🙂

maria117
25. okt 2015

Pozri skupinku Cvicenie s epino-m / anibalom
https://www.modrykonik.sk/group/6626/

damadama
30. okt 2015

@zuzicka173 ahoj. Ja som začala cvičiť 3 týždne pred pôrodom, keď som videla u kamošky výsledok 6 týždňového cvičenia-rodila bez nástrihu a to mal jej malý tuším obvod 35cm.. Ja som sa dostala z 23 na obvod 30cm, ale aj to pomohlo. Aj pri cvičení, aj po pôrode to je individuálne a závisí od elasticity sliznice.
Ak budeš cvičiť, zistíš, aký je to cca tlak na konečník a budeš vedieť, že rodíš a lepšie sa ti bude tlačiť.
Čo sa týka návratu po pôrode, tak mám pocit, že som vo veľkosti ako pred 10 rokmi 😀 , ale inak v pohodičke, nemyslím si, žeby som bola voľná ako Michalská brána 😝 Treba cvičiť aj zvlášť sťahy a povolenia=super pri sexe 😀
Plánujem anibalom cvičiť aj pri druhom tehotenstve

danjelca
30. okt 2015

uplne najlepsia vec na svete

zuzicka173
autor
30. okt 2015

@damadama dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre