Bolesť krížov a tvrdnutie brucha. Blíži sa pôrod?

veronikamaljarova
29. máj 2013

čaute baby som prvorodička a akurat dnes mi začal 38. tyždeň tehotenstva a ráno ma zobudila bolesť krížov pri ktorej mi tvrdlo brucho, tá bolesť bola podobná ako ked som mala menštruaciu toto cele sa mi opakovala asi 8 krát v intervaloch 5 až 10 minút potom to cele prestalo. Včera som bola na poradni a na pasoch tam mi povedali že je všetko v poriadku. Boli to len posličkovia alebo mam čakať že sa to niekedy teraz rozbehne??

ewca
29. máj 2013

pokial je to nepravidelne, pravdepodobne su to poslickovia... ked sa ti to zopakuje, skus si dat teplu sprchu alebo vanu...ak su to poslickovia prejde to, ak je to zacinajuci porod kontrakcie sa zintenzivnia a budu pravidelne...

jankako
29. máj 2013

daj si teplú sprchu a ked ťa prejde bolesť,boli to len poslíčkovia.ak sa zintenzívni,počítaj kontrakcie.

zrka
29. máj 2013

podla mna ked si uz v 38. tyzdni, kludne sa to moze rozbehnut aj za par hodin. Ved potom to sama spoznas, ze uz je to ono 🙂

chymenitta33
29. máj 2013

@veronikamaljarova- to sa zmení z minuty na minutu! že včera si bola to je strašne dlhý čas...máš krátky interval už.. ak to bude pokračovať vyhladaj lekára a do nemocky 😉

lejlla
29. máj 2013

Urcite sa to moze rozbehnut uz kazdu chvilu...vela zdaru 🙂

gumidekmomo
29. máj 2013

a tak moze a nemusi ja som tiez mala poslickov a este dalsie 2 tyzdne som ficala ale ved uvidis kazdopadne bud nachystana :D

barboritta
29. máj 2013

ja mám poslíčkov už od 32tt ,brucho padnuté na kolenách, ale stále som zatvorená a krčok nezmenený.z mojich skúseností si ešte počkáš asi.ale každá žena inak.veci si určite nachystaj 😀

minqea
2. júl 2013

na tuto otazku si ani ja netrufnem odpovedat. tvrdnutie brucha mam uz niekolko tyzdnov, brucho tiez dole a k tomu cca od 34 tt aj krce a bolesti krizov. teraz som 37tt a som zvedava co povie lekar v poradni, osobne som si myslela uz niekolkokrat, ze uz to prislo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre