Koľko ste krvácali po pôrode?

ala82
28. mar 2013

Ahojte.kolko ste krvacali po porode a kedy ste dostali prvu menstruaciu?ja som krvacala 8 tyzdnou potom tyzdenic tak zase 10dni som mala z zas 5 dni nic a zas to zacalo.vsetky vystrenia,ultrazvuky mam v poriadku.dakujem za odpovede

lusinda1989
28. mar 2013

ja som krvacala po porode celych sest tyzdnov, potom tyzden puza a potom kramy odvtedy mam kramy nepravidelne ale to asi kojeniu momentalne mi meskaju dva tyzdne... takze parada...

pe
28. mar 2013

to naozaj nejako dlho krvacas, ja som po oboch porodoch asi 4 tyzdne a potom uz nic, menstruaciu som dostala po 6 mesiacoch, ked som dceru zacala prikrmovat, teraz este zatial nemam... ale ked vies z vysetreni, ze je vsetko v poriadku, tak to je hlavne...

ala82
autor
28. mar 2013

@pe pri troch som skoro nemala kramy a teraz to stvrte mam skoro vzdy.som po porode este len 2,5mesiaca mozmo sa to upravy.teraz mam slabe ale mynuly tyzden som myslela ze vykrvacam.este aj v noci som musela menit 6krat a cez den kazde dva hodiny.doktor povedal ze ked to neprestane tak na kyretaz.prestalo.a teraz zas ale len slabe zatial.normalne sa bojim volat doktorovy ze ma posle do nemocnice.si neviem predstavit zeby som tam mala ist aj z malym.

vralen
3. apr 2013

ja som dva tyzdne po porode a pomaly uz vobec nekrvacam, skoro nic, iba uplne slabulinke spinenie akoby. je to ako zazrak, lebo som nebola nastrihnuta, ani sita. u prveho babenka som krvacala sest tyzdnov a pomerne dost.

aadulik2110
3. apr 2013

@ala82 ja som krvácala 5 týždňov po pôrode a menštruáciu som dostala 3,5 mesiaca po pôrode - ale odvtedy je pravidelná

albao
3. apr 2013

Ja som cca 3 mesiace po druhom porode! Teda ono to bolo skor spinenie s troskou krvi, ale furt 😠 Po 7 tyzdnoch mi dali injekcie, maternica sa trochu zmensila, vycistila a krvacanie preslo do spinenia ako som popisovala. Slak trafit, ale pri 2 detoch nebol cas obehavat lekarov, hlavne ked som mala vnutorny pocit, ze je to v poriadku, len proste kazdy porod je iny. Mozno aj tym to bolo, ze zo mna dieta aj placenta doslova vyleteli, take to bolo rychle tentoraz - a tym placenta mozno zanechala viac mini-kusockov? Neviem, len si domyslam. Ale po 3 mesiacoch uz mesiac nic a MS sa snad nedostavi tak skoro (inak dojcila som pri oboch detoch a akoby to ani nemalo vplyv na cistenie)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre